Книжкова полиця

Серія видань«Світ сучасної водопідготовки»

Серія видань «Світ сучасної водопідготовки» — цінне доповнення до спеціальної навчальної літератури для студентів, які спеціалізуються на екологічних, технологічних та інженерних аспектах процесів водопідготовки. В трьох книгах серії наведено інформацію, що викладена
з використанням сучасної термінології та дозволяє поєднати теоретичні аспекти основних методів водопідготовки.

Словник основних термінів

Словник основних термінів

Словник включає 440 термінів на українській, російській та англійській мовах, а також їх тлумачення українською.

Актуальні проблеми води

Актуальні проблеми води

Розкрито сучасний стан водних об'єктів, наведені основні забруднювачі питної води
в Україні та їх вплив на здоров'я людини.

Методи і матеріали

Методи і матеріали

Описані основні методи сучасної водопідготовки, а також нові матеріали, що знайшли широке використання в цій галузі.

Технологічні рішення

Технологічні рішення

Розглянуті сучасні технологічні рішення локальної водопідготовки, починаючи від домашніх і закінчуючи промисловими системами.

Інші видання

Современная децентрализованная водоподготовка

Современная децентрализованная водоподготовка

Часть 1. Актуальные водные проблемы.

Алюміній у питній воді і здоров'я людини

Алюміній у питній воді і здоров'я людини

Брошура присвячена проблемі забруднення водного середовища алюмінієм.

Марганець у воді — небезпечний полютант

Марганець у воді — небезпечний полютант

Брошура присвячена проблемі забруднення водного середовища марганцем.

Гібридні технології кондиціонування води в енергетиці

Гібридні технології кондиціонування води в енергетиці

Підручник призначений для підготовки фахівців енергетичних спеціальностей вищих навчальних закладів, експлуатаційного персоналу теплових і атомних електростанцій, фахівців в області проектування водопідготовки, аспірантів, магістрів, викладачів вузів.

Системи обробки води в енергетиці. Розрахунки і проектування

Системи обробки води в енергетиці. Розрахунки і проектування

У навчальному посібнику розглядаються усі відомі сучасні методи обробки води. У зручній табличній формі наведено систему вибору методу обробки води в залежності від хімічного складу вихідної води. Послідовно на високому науковому та методичному рівні розглянуті методи обробки води та їх комбінації.

Мембрані методи обробки води в енергетиці

Мембрані методи обробки води в енергетиці

Навчальний посібник містить теоретичні і практичні рекомендації, необхідні для розрахунку і проектування гібридних водопідготовчих установок з використанням мембранних технологій.Призначений для підготовки фахівців енергетичних спеціальностей енергетичних інститутів, експлуатаційного персоналу теплових і атомних електростанцій, фахівців в області проектування водопідготовки, аспірантів, магістрів, викладачів вузів.

Відгуки на книги

Illustration

Серія видань «Світ сучасної водопідготовки» — цінне доповнення до спеціальної навчальної літератури для студентів, які спеціалізуються на екологічних, технологічних та інженерних аспектах процесів водопідготовки. В трьох книгах серії наведено інформацію, що викладена з використанням сучасної термінології та дозволяє поєднати теоретичні аспекти основних методів водопідготовки з їх практичним застосуванням. Поява такого науково-практичного видання є вкрай своєчасною, оскільки дозволяє, хоч в деякій мірі, зменшити вакуум, що існує в україномовному інформаційному науково-технічному просторі з теорії і технології водопідготовки.

Астрелін І.М. (1942-2020)

Декан хіміко-технологічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», науковий керівник кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та#nbsp;загальної хімічної технології, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України

Illustration

Важливою причиною появи цих книг у нашій країніє відсутність, фактично, будь якої літератури, окрім підручників, з питань підготовлення води для потреб людини і промисловості. А така література необхідна усім зацікавленим у власному здоров'ї, зрештою, — громадянському суспільству, що має контролювати дії менеджерів та фахівців, які розповідають у ЗМІ про безумовні переваги тих технологій, що їх впроваджують «на місцях» представники окремих фірм-виробників водоочисного обладнання. Завершується кожна книга переліком рекомендованої літератури, що теж є позитивною відмінністю літератури, призначеної для широкого загалу.Будуть корисними книги цієї серії видань студентам і фахівцям з водопідготовки різних напрямків.

Т.В. Стрікаленко

Професор кафедри біоінженерії і води ОНАХТ,
д-р мед. наук, професор

Illustration

Багато матеріалу як для фахівців, так і, що дуже важливо, — для читача, далекого від світу водопідготовки. Хоча це не белетристика, а збірка інформації, оформлена колективом авторів на основі власних досліджень, досвіду та авторитетних джерел, викладена цілком доступно.Дуже актуальною є глава 8 другого тому «Зворотноосмотична вода. Безпека та повноцінність». На цю тему пишуть усі, кому не ліньки. Найчастіше інформація однобічна, залежить від того «Ми купуємо чи продаємо?», а, якщо продаємо, то який фільтр. Коректна, чесна інформація про переваги і певні недоліки цього методу очищення води, дозволить зробити правильний вибір.Для продавців обладнання, ця збірка є покроковою інструкцією правильного спілкування та підготовки аргументованої та актуальної пропозиції для кінцевого споживача.

Павло Коен

Технічний директор ВКФ "Екотех", м. Одеса

Illustration

Поява серії книг «Світ сучасної водопідготовки» — це просто неймовірний крок вперед. В даних виданнях дуже чітко й зрозуміло викладено термінологію водопідготовки, актуальні рішення проблем, які існують в Україні та світі. Це дає змогу швидше та якісніше підготувати нових спеціалістів, а також відповісти на питання клієнта. Крім того, актуальні проблеми, що описані в книзі, легко донести до споживача й, таким чином, підняти культуру споживання води в нашій країні. Висвітлюючи дані проблеми в своїй роботі, ми можемо залучити більше людей до питань екології. Адже це наше майбутнє, та майбутнє наших дітей.Викладена в цих книгах, дозволяє створювати таку рекламу в інтернеті, яка більш легко і зрозуміло сприймається споживачем, так би мовити, — перекладає їх на «просту мову». Адже, перекладачем може бути лише професіонал.Наостанок хочеться подякувати авторам серії видань «Світ сучасної водопідготовки» за чудовий матеріал. Вони змогли підготувати коротку «хрестоматію» безлічі видань, статей та журналів.

Михайло Луговськой

Генеральный директор AquaPlus, м. Луцьк

Illustration