Договір публічної оферти

За цим Договором одна сторона Продавець з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів та Послуг, інформація про які розміщена у відповідних розділах Веб-сайту http://waternet.ua/.
Продавці, що мають намір здійснювати продаж Товарів та Послуг за допомогою Веб-сайту http://waternet.ua/ і Покупці при придбанні Товарів та Послуг, інформація про які розміщена у відповідних розділах Веб-сайту http://waternet.ua/, приймають умови цього Договору про наступне.

 • 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1. Договірні відносини між продавцем і покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання на сторінці Веб-сайту http://waternet.ua/ у відповідному розділі кнопки «ЗАМОВИТИ» або «ЗАМОВИТИ РАХУНОК» або «ОПЛАТИТИ ВНЕСОК» означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче.
  1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення і за невиконання умов цього Договору.
  1.3. Цей Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку «ЗАМОВИТИ» або «ЗАМОВИТИ РАХУНОК» або «ОПЛАТИТИ ВНЕСОК», яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару або Послуги і діє до моменту отримання Покупцем Товару або Послуги від Продавця і повного розрахунку з ним.
  1.4. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони вибирають і, в разі необхідності, застосовують українське законодавство. Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, які встановлені українським законодавством, то застосовуються правила міжнародного договору.

 • 2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

  «Договір публічної оферти» - публічний договір, зразок якого розміщено на Веб-сайті http://waternet.ua/ і застосування якого є обов'язковим для всіх Продавців, що містить пропозицію Продавця про придбання Товару або Послуги, інформація про які розміщена у відповідних розділах Веб-сайту http://waternet.ua/, спрямоване невизначеному колу осіб, у тому числі Покупцям.

  «Акцепт» - прийняття Покупцем пропозиції Продавця про придбання Товару, або Послуги, інформація про які розміщена у відповідних розділах Веб-сайту http://waternet.ua/ шляхом відправки Замовлення.

  «Товар» - предмет торгівлі, про придбання якого на Веб-сайті http://waternet.ua/ розміщено пропозицію продавця.

  «Послуга» - предмет торгівлі, про придбання якого на Веб-сайті http://waternet.ua/ розміщено пропозицію продавця.

  «Покупець» - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, яка відвідала Веб-сайт http://waternet.ua/ і має намір придбати той чи інший Товар або Послугу.

  «Продавець» - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, яка є власником або розповсюджувачем Товару або Послуг і за допомогою Веб-сайту http://waternet.ua/ має намір його продати.

  «Замовлення» - належним чином оформлена і розміщена на Веб-сайті http://waternet.ua/ заявка Покупця на купівлю Товарів або Послуг, адресована продавцю.

  «Законодавство» - встановлені українським або міжнародним законодавством норми для регулювання договірних правовідносин за Договором.

 • 3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

  3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продати Товар або Послугу на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту http://waternet.ua/, а Покупець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, купити Товар або Послугу та сплатити за нього гроші.

  3.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

  3.3. Продавець і Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною або удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску або обману.

  3.4. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають і діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на виробництво та/або реалізацію товару та послуг без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України, і зобов'язується нести відповідальність в разі порушення прав Покупця в процесі виконання цього Договору та реалізації Товару.

  3.5. Покупець погоджується з можливим виконанням зобов'язань за цим Договором партнерами Продавця. 

 • 4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

  4.1. Продавець зобов'язаний:• виконувати умови цього Договору• виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця;• передати Покупцю Товар відповідно до обраного зразка на відповідній сторінці Веб-сайту http://waternet.ua/, оформленим замовленням і умов цього Договору;• перевірити якісні та кількісні характеристики Товару під час його упаковки на складі.
  4.2. Продавець має право:• в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.
  4.3. Продавець:
  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ВОДНЕ ТОВАРИСТВО «ВОТЕРНЕТ»01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського 123, офіс. 4Адреса для листування: 01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського 123, офіс. 4ЄДРПОУ: 37289893
  або 
  ТОВ «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ФАХІВЦІВ В ГАЛУЗІ ОЧИСТКИ ВОДИ»04080, Україна, м.Київ, вул.Новокостянтинівська, 4А, Шевченківський р-нАдреса для листування: 04080, Україна, м.Київ, вул.Новокостянтинівська, 4А, Шевченківський р-нЄДРПОУ: 37095559
  Найменування Продавця вказується в документах на оплату і в документах, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві.

 • 5. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

  5.1. Покупець зобов'язаний:
  • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору;
  • ознайомитися з інформацією про Товар або Послугу, розміщеною на Веб-сайті http://waternet.ua/;
  • при отриманні Товару у особи, яка вчинила його доставку, переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У разі пошкодження або неповної комплектації Товару - зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем має підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

  5.2. Покупець має право:
  • оформити замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту http://waternet.ua/;
  • вимагати від продавця виконання умов цього Договору.

 • 6. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

  6.1. Покупець самостійно оформляє замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту http://waternet.ua/ шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину за допомогою натискання кнопки «Оформити замовлення» або зробивши замовлення по електронній пошті, або за номером телефону, зазначеному в розділі контактів Веб-сайту http://waternet.ua/.

  6.2. Термін формування Замовлення до 7 робочих днів з моменту його оформлення. У разі, якщо замовлення відправлене у вихідний або святковий день, термін формування починається з першого після вихідного робочого дня.

 • 7. ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

  7.1. Ціна кожного окремого Товару або Послуги визначається Продавцем. Ціна Договору визначається шляхом додавання цін всіх обраних Товарів або Послуг і ціни доставки, яка визначається в залежності від способу доставки відповідно до умов розділу 8 цього Договору.

  7.2. Вартість Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару або Послуги.

  7.3. Покупець може оплатити замовлення наступними способами:
  Оплата онлайн
  Оплата онлайн можлива для сплати річного членського внеску WaterNet – при заповненні форми «Анкета на членство в WaterNet» виберіть спосіб оплати: Оплата онлайн. Після підтвердження заповненої форми Ви потрапите на сайт платіжної системи Liqpay, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної карти або обрати сервіс оплати Приват24. Якщо з будь-яких причин платіжна система не приймає оплату Вашою картою, Ви автоматично повернетесь на сайт waternet.ua, де зможете вибрати інший спосіб оплати.
  Банківським переказом
  Банківським переказом можлива оплата за журнал «Вода і водоочисні технології», книги та навчальні курси. Після заповнення відповідних форм замовлення, наш адміністратор зв'яжеться з Вами за телефоном для підтвердження замовлення та відправлення Вам рахунку по факсу або ж на Ваш e-mail.

 • 8. УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

  8.1 Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати і отримання зазначений на відповідній сторінці Веб-сайту http://waternet.ua/.

  8.2. При доставці Товарів в інші міста України, виконуваної іншими Службами доставки (далі Компаніями-перевізниками) Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими компаніями-перевізниками.

  8.3. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється Компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним підписом в товарно-транспортній накладній, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні Товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і сплаченій Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього Товару та в належному (робочому) стані і якості.

  8.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару за необґрунтованих причин, при доставці Кур'єром компанії-перевізника, Товар повертається в торговий центр відвантаження.

  8.5. Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання Товару, Покупець може з'ясувати за контактними даними в розділі Контакти.

 • 9. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

  9.1. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений Продавцем. Покупець має право на обмін Товару з урахуванням положень законодавства про підстави і переліку Товарів, які не підлягають обміну (поверненню).

  9.2. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, визнається отримання Покупцем Товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності.

 • 10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

  10.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним міжнародним та українським законодавством.

  10.2. У разі виникнення суперечок, пов'язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів про стягнення заборгованості з покупця, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії - 7 (сім) календарних днів з дати її отримання. По спорах у зв'язку зі стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.

  10.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або в зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді відповідно до матеріального та процесуального права України.

 • 11. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

  11.1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов'язань, за винятком зобов'язань по оплаті, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, тобто подіями або обставинами, які дійсно перебувають поза контролем такої сторони, які настали після укладення цього Договору, носять непередбачуваний і невідворотний характер.

  До форс-мажорних обставин належать, зокрема, природні катаклізми, страйки, пожежі, повені, вибухи, обмерзання, війни (як оголошені, так і неоголошені), заколоти, загибель товару, затримки перевізників, викликані аваріями або несприятливими погодними умовами, небезпеки і випадковості на морі, ембарго, катастрофи, обмеження, що накладаються державними органами (включаючи розподіли, пріоритети, офіційні вимоги, квоти і ціновий контроль), якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання цього Договору.

  11.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань за цим Договором через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде довідка, сертифікат або інший відповідний документ, виданий уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

  11.3. Час, який потрібен Сторонам для виконання своїх зобов'язань за цим Договором, буде продовжено на будь-який термін, протягом якого було відкладено виконання через перерахованих обставин.

  11.4. Якщо через дії обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором продовжується більше трьох місяців, кожна зі Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

  Незважаючи на наступ форс-мажору, перед припиненням цього Договору внаслідок форс-мажорних обставин Сторони здійснюють остаточні взаєморозрахунки.

 • 12. ІНШІ УМОВИ

  12.1. Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправки повідомлення продавцю про замовлення Товару, відправки рекламних повідомлень та ін.).
  12.2. Власним акцептуванням Договору або реєстрацією на Веб-сайті http://waternet.ua/ (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних з подальшою метою: дані, які стають відомі, будуть використовуватися в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, розсилки телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність Веб-сайту http://waternet.ua/.
  Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцеві мають право направлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.
  12.3. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна (у міру необхідності). Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якої третьої сторони (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).
  12.4. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши його на поштову або електронну адресу.
  12.5. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації.

Illustration