АКАДЕМІЯ ВОДОПІДГОТОВКИ

WATERNET

Нові можливості для професійного розвитку та підвищення кваліфікації

Про академію

В основу навчальних курсів Академії водопідготовки WaterNet покладено передовий вітчизняний та зарубіжний досвід впровадження найбільш сучасних рішень в галузі водопідготовки

3

навчальні курси

16

семінарів

2180

спеціалістів пройшли навчання за 10 років

380

фахівців отримали Диплом спеціаліста або експерта за 10 років

Навчальні курси

Побутові фільтри очищення води

Технологія, особливості експлуатації та обслуговування побутових фільтрів очищення води

Домашня і комерційна водопідготовка

Теоретичні та практичні основи монтажу, експлуатація та обслуговування фільтраційних
і мембранних систем водоочищення

Сучасні методи і технології водопідготовки

Теоретичні основи і прикладні аспекти мембранних і сорбційних технологій водопідготовки

Запрошуємо спеціалістів вашої компанії відвідати серію навчальних семінарівАкадемії WaterNet і Школи Екософт, Курс "Домашня і комерційна водопідготовка" 2022:

16 червня 2022

17 червня 2022

Актуальні задачі і тенденції сучасної водопідготовки + Фільтраційні системи

Досвід експлуатації фільтраційних систем

23 червня 2022

24 червня 2022

Мембранні системи

Досвід експлуатації мембранних систем

Курс орієнтований на технічних фахівців, сервіс-інженерів, менеджерів з продажу та продавців-консультантів систем домашньої і комерційної водопідготовки. Слухачі семінару можуть пройти професійну атестацію та отримати дипломи спеціаліста або експерта.
Умови участі:
До участі у семінарах допускаються фахівці, які є членами Всеукраїнського водного товариства WaterNet і є партнерами / дилерами компанії ТОВ «НВО Екософт».Від однієї компанії допускається на навчання максимум 2 спеціаліста. Кількість місць обмежена!
Річний членський внесок WaterNet - 300 грн. / фіз.ос.
Зареєструватися і оплатити членський внесок можна онлайн на сайті: https://waternet.ua/anketa_memberв кінці сторінки після заповнення анкети перейти на "сплатити внесок".Про оплату необхідно обов'язково повідомити на ел.пошту: moc.liamg%40autenretawНа семінари Школи Ecosoft допускаються тільки фахівці, які відвідали відповідний теоретичний семінар Академії WaterNet.
Вартість курсу для одного фахівця - 3000 грн.
Оплата семінарів можлива за рахунком.
Зареєструватися на семінари можна до до 09 червня 2022, надіславши інформацію про учасників (ПІБ, назва компанії, контактний телефон і ел. пошта) на moc.liamg%40autenretaw

Атестація спеціалістів

За результатами навчання спеціалісти проходять професійну атестацію та можуть отримати Дипломи:
● Експерта з домашньої і комерційної водопідготовки (E-FM)● Спеціаліста з мембранних систем (S-MS)● Спеціаліста з фільтраційних систем (S-FS)● Спеціаліста з побутових фільтрів (S-DF)

Атестація спеціалістів проводиться в формі тестування за матеріалами прослуханих семінарів.

До атестації запрошуються слухачі Академії WaterNet, що попередньо одержали Сертифікати учасника семінарів. Термін дії Сертифікату учасника семінару становить 2 роки, а термін дії Диплому — 3 роки.

Відгуки сертифікованих спеціалістів

Illustration

Академія WaterNet дає можливість отримати кваліфікованих фахівців в сфері водопідготовки — всі мої співробітники проходили навчання в Академії. Семінари всіх навчальних курсів не тільки цікаві, але й дуже пізнавальні. Такі знання для професійного розвитку можна отримати тільки в Академії Водопідготовки.

Євген Кривцов

Директор СВЦ Босфор, Дніпро

Illustration

Як то кажуть, «знання — це сила », а становлення сильного фахівця проходить завдяки постійному самовдосконаленню та освіті. І WaterNet в цьому безперечний помічник, так як надає всім учасникам ринку один з головних ресурсів XXI століття — освітню інформацію.

Павло Коен

Технічний директор ТОВ «ВКФ« Екотех », г. Одесса

Illustration

Хочется отметить образовательную деятельность УВО WaterNet, поскольку на данный момент это единственная профессиональная организация, которая предоставляет специалистам отрасли возможность получить теоретические знания и практические навыки, прослушав специализированные семинары Академии водоподготовки WaterNet. Нам приятно, что семинары Академии проходят на научно-производственной базе нашей компании и наши специалисты задействованы
в образовательном процессе: читают семинары, проводят практические занятия и, таким образом, имеют возможность поделиться своими знаниями
и опытом.

УВО WaterNet предоставляет еще одну ценную возможность — пройти международную сертификацию Американской ассоциации качества воды WQA, сертификат которой является признаком высокого профессионализма специалиста, а для компании — огромным преимуществом перед клиентами и партнерами. Мы с гордостью хотим отметить, что 16 специалистов НПО «Экософт» являются сертифицированными по стандартам WQA и имеют соответствующие дипломы.

Ростислав Мудрик

ООО «НПО «Экософт», г. Киев

Illustration

За додатковою інформацією звертайтесь

Бережна Юлія

виконавчий директор,
куратор Академії водопідготовки

Телефони

(067) 538 70 46
(044) 490 61 69
(044) 490 22 10

E-mail

moc.liamg%40autenretaw

Illustration
Made with