Фіналісти 2022

  • Барабаш Олександр Віталійович

    Крижанівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей – ДНЗ «‎Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області»,с. Крижанівка, Одеська область______________________________________
    «‎Розумне домогосподарство: вторинне використання води та органічних відходів як приклад збереження природних ресурсів і екологічно безпечного стану довкілля»

  • Мартин Мар'ян Михайлович

    Середня загальноосвітня школа №95 м. Львова, м. Львів, Львівська область______________________________________
    «‎Кондиціювання підземних вод щодо вмісту фтору за допомогою природного клиноптилоліту»

  • Образцов Артем Ігорович

    Комунальний заклад освіти «‎Науковий медичний ліцей "Дніпро" Дніпропетровської обласної ради», м. Дніпро, Дніпропетровська область______________________________________
    «Біоіндикація стану водного середовища з використанням мармурових раків Procambarus virginalis (Lyko, 2017)»

  • Перемітько Ілля Валерійович

    Кам’янської міської ради Дніпропетровської області, м. Кам'янське, Дніпропетровська область.______________________________________
    «Удосконалення системи очищення господарсько-побутових стічних вод»

  • Костильов Роман Павлович

    Донецький обласний еколого-натуралістичний центр,м. Краматорськ, Донецька область______________________________________
    «Оцінка ефективності використання деревної тирси у якості сорбента для очистки стічних вод»

  • Осадчук Катерина Василівна

    Скала-Подільський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області, смт Скала-Подільська, Тернопільська область ______________________________________
    «Проект вільнопотокової мікрогес з ротором угрінського в якості турбіною»

  • Павлюк Денис Юрійович

    Комунальна організація «Шосткинський навчально-виховний ком-плекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області», м. Шостка, Сумська област______________________________________
    «Застосування залізо-марганцевого сорбенту для очищення стічних вод від формальдегіду та фенолу»

Фіналісти 2021

  • Боровик Ольга Станіславівна

    Комунальний заклад «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради»,м. Кропивницький, Кіровоградська область______________________________________
    «Лінза зі змінними оптичними характеристиками»

  • Бреус Злата Юріївна

    Центр дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Київської області; ОЗО «Миронівський академічний ліцей №3»,м. Миронівка, Київська область______________________________________
    «Забруднення довкілля мікропластиком та його виявлення у донних відкладах річки Росави»

  • Єрофеєва Дар’я Олексіївна

    Бориспільський НВК "Гімназія «Перспектива» загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха",м. Бориспіль, Київська область______________________________________
    «Оцінка токсичності озерної води м. Борисполя за допомогою «Ростового тесту»

  • Кіриченко Данііл Ігорович

    Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області,м. Харків, Харківська область______________________________________
    «Підвищення ефективності коагуляційної обробки води поверхневих джерел»

  • Лобунець Дар'я Сергіївна

    Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області,м. Шостка, Сумська область______________________________________
    «Дослідження можливості використання водорості zostera marina у якості альтернативної сировини целюлозно- паперової промисловості»

  • Никоненко Денис Леонідович

    КЗ КОР "Фастівський ліцей-інтернат»,м. Фастів, Київська область______________________________________
    «Комплексна екологічна оцінка якості води різних джерел водопостачання Фастівського району Київської області»

  • Польовий Андрій Васильович, Тюх Єлизавета Русланівна

    Вінницька обласна станція юних натуралістів,м. Вінниця, Вінницька область______________________________________
    «Дослідження явища «цвітіння" води в річці Південний Буг»

  • Шкута Ірина Юріївна

    Трипільський ліцей Української міської ради Обухівського району,с. Трипілля, Обухівський район, Київська область______________________________________
    «Визначення ККД пальника із водяного горіха з метою очищення водоймищ від надмірної популяції рослиним»

  • Боровик Таїсія Миколаївна

    Хоцьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів,с. Хоцьки, Переяслав-Хмельницький район, Київська область______________________________________
    «Дослідження стану води села Хоцьки методом біотестування цибулі звичайної (Allium cepa L.) та салату посівного (Lactuca sativa L.)»

  • Думайло Володимир Борисович

    Дрогобицький ліцей Дрогобицької міської ради,м. Дрогобич, Львівська область______________________________________
    «Ефективне використання систем поливу шляхом кислотно-лужної корекції води»

  • Зіборов Нікіта Андрійович

    Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради,м. Херсон, Херсонська область______________________________________
    «Особливості «цвітіння" води в різних типах водойм Херсонської області»

  • Кулєшова Софія Петрівна

    КЗО «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради,м. Дніпро, Дніпропетровська область______________________________________
    «Композиційний адсорбент на основі кальцію альгінату для очищення стічних вод»

  • Мазій Вікторія Олександрівна

    Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області,с. Опитне, Бахмутський район, Донецька область______________________________________
    «Оцінка якості колодязної води с. Іванград»

  • Осадчук Катерина Василівна

    Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,смт Скала-Подільська, Борщівський район, Тернопільська область______________________________________
    «Айсберги –джерело питної води майбутнього»

  • Рудницька Єлизавета Олександрівна

    Рокитнівський ліцей №1,смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область______________________________________
    «Дослідження можливості очищення питної води за допомогою бентонітової глини»

  • Юрченко Альона Романівна

    Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська,м. Краматорськ, Донецька область______________________________________
    «Використання нанофільтрації для очистки підземних вод»

Фіналісти 2020

  • Анатольєва Юлія

    НВК «Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів»»,м. Костянтинівка______________________________________
    «Очищення побутових стічних вод за допомогою електроліза»

  • Андрішко Юлія

    Гімназія міжнародних відносин №323 м. Київ______________________________________
    «Пластик - винахід людства чи небезпека водоймам?»

  • Атакієшиєв Єлван

    Одеська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №117______________________________________
    «Чутливість Daphnia Magna до стандартного токсиканту в градієнті мінералізації води»

  • Бєлоус Олег

    Херсонський фізико-технічний ліцей______________________________________
    "«AI FRESH STATION» – платформа для вирощування еко-зелені"

  • Біляк Олена

    НВК «ШКТ-ЛТЛ», м. Львів______________________________________
    «Автономна вітроенергетична установка для комплексних робіт на замулених водоймах»

  • Бура Анастасія

    Харківська спеціалізована школаІ-ІІІ ступенів №73, м. Харків______________________________________
    «Визначення Хлоридів у питній воді за допомогою комп'ютерного нефелометра»

  • Бутко Віталій

    Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26______________________________________
    «Управління процесами коагуляції води в режимі онлайн»

  • Власенко Олександра

    гімназія №59 імені О.М. Бойченка міста Києва______________________________________
    «Тест - визначення сумарного вмісту важких металів у питній воді»

  • Голуб Ольга

    КЗ «ЦПО» ММР ЗО м. Мелітополь______________________________________
    «Розробка комбінованого сорбенту на основі каолініту та гідролізного лігніну для очищення стічних вод від аніонних поверхнево-активних речовин»

  • Голубаш Іван

    Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська»______________________________________
    «Глибока біологічна очистка стічних вод від сполук азоту»

  • Гуріненко Карина

    ліцей «Наукова зміна» Дарницького району м. Києва______________________________________
    «Розробка експертних систем для створення схеми очистки води»

  • Дудук Андрій

    Борщівський НВК «ЗНЗ I-III ст. №3-гімназія ім. Р. Андріяшика»______________________________________
    «Технологія сповільнення кліматичних змін та стабілізація температурного режиму океанів»

  • Дудяк Іван

    Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради, вихованець КЗ МАН ХОР______________________________________
    «Опріснення води автономним електростатичним діалізатором»

  • Іващишин Ярина

    НВК «ШКТ-ЛТЛ», м. Львів______________________________________
    «Захист грунтових вод шляхом взаємної нейтралізації промислових відходів»

  • Іноземець Анна

    Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3______________________________________
    «Інтенсифікація очистки стічної води з використанням кавітаційних процесів»

  • Крикун Анна

    Шевченківська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ст. Шевченківської районної ради Харківської області______________________________________
    «Визначення ступеня забрудненості стічних вод із біоплато селища Шевченкове Харківської області»

  • Кухарук Андрій

    Бережанська ЗОШ № 2______________________________________
    «Використання вакуумного водоструменевого насосу для стиснення сміття»

  • Никифорова Олена, Карпенко Анастасія

    Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області______________________________________
    «Виявлення факторів, що негативно впливають на процеси антропогенної зміни хімічного складу води та шляхи впровадження раціонального керування водними ресурсами малих річок»

  • Опаренко Тетяна

    Опорний заклад Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області______________________________________
    «Штучна аерація як засіб збереження сталого газового складу стоячих водойм рибного господарства»

  • Панченко Роман

    Русанівський ліцей Дніпровського району м. Києва______________________________________
    «Дослідження зміни Дніпра в межах Києва дистанційними методами»

  • Перцев Олексій

    «Міжрегіональне вище професійне будівельне училищем. Краматорська»______________________________________
    «Технологія видалення надлишкового мулу в очисних спорудах»

  • Петрова Аліна

    ліцей №100 «Поділ», Подільський район, м. Київ______________________________________
    «Окисна очистка стічних вод від антибіотиків»

  • Рябчук Іван, Вербинський Дмитро

    Одеський ліцей №82______________________________________
    «Понтичний водоносний горизонт в околицях Одеси»

  • Тарасюк Марія-Луіза

    Український медичний ліцей НМУ імені О.О.Богомольця, м. Києва______________________________________
    «Новий реагент комплексної дії з відходів виробництв для локальних систем водоочищення"

  • Ташку Аліна, Веліксар Росіна

    Залізничненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів______________________________________
    «Дослідження проблеми питної води в селі Залізничне»

  • Харченко Д., Меншов Т., Костенко Я.

    Стецьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області______________________________________
    «Дослідження екологічного стану річки Олешні»

  • Шкіца Ярослав

    Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради______________________________________
    «Засоби захисту річок від забруднення"

  • Шовкун Поліна

    Сєвєродонецький навчально-виховнийкомплекс «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» у місті Сєвєродонецьку Луганської області______________________________________
    «Екологічна шкода та пріоритети відновлення водного довкілля на сході України»

  • Яворовська Валерія

    Політехнічний Ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва______________________________________
    «Аварійна система зупинки великого потоку води»

Illustration

За додатковою інформацією звертайтесь

Оксана Денис

Головний координатор ВЮВП в Україні

Телефони

(067) 673 46 44
(032) 260 21 89

E-mail

moc.liamg%40au.pwjs

Illustration