Центр сучасних водних технологій

Про центр
В країні з'явилася нова галузь виробничої діяльності, що вимагає для свого успішного функціонування професійно підготовлених фахівців сучасного рівня. До останнього часу в Україні не було жодного вищого навчального закладу, який би повноцінно готував спеціалістів такого профілю

З 1 липня 2021 року почав діяти

Центр сучасних водних технологій

при хіміко-технологічному факультеті

НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Напрямки роботи
Наукові дослідження
Проведення наукових досліджень сучасних процесів водопідготовки та водоочищення в навчально-дослідній технологічній лабораторії.
Анкета учасника семінарів Академії водопідготовки
Особисті дані
Місце роботи
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності.
СЕРТИФІКАТНА ПРОГРАМА «ВОДА ТА СУЧАСНІ ВОДНІ ТЕХНОЛОГІЇ»
Перелік освітніх компонентів програми
  • Сучасні методи кондиціювання та очищення води та курсовий проєкт з сучасних методів кондиціонування та очищення води
Що буде вивчатися – актуальні проблеми питної та технологічної води; сучасні методи, матеріали та технології її кондиціювання та очищення в умовах централізованої та децентралізованої водопідготовки.

  • Сучасні методи очищення побутових і промислових стічних вод та їх повторного використання
Що буде вивчатися - сучасні методи, матеріали та технології очищення побутових та промислових стічних вод та їх повторного використання.

  • Інформаційне забезпечення наукових досліджень
Що буде вивчатися - сучасні методи обробки інформації, бази даних, розрахунок параметрів сучасних систем за заданими умовами; діджиталізація процесів водопідготовки та водоочищення; інновації та підприємництво.
Відгуки
Сьогодні, 1 вересня 2021 року мала честь бути запрошеною та взяти участь у визначній події - відкритті Центру сучасних водних технологій хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. Подія гідна славетного Київського політехнічного інституту, який нині відзначив свою 123-ю річницю ! Символічна і абсолютно логічна та органічна подія, яка свідчить про потужний потенціал знань, досвіду, творчості та наснаги науковців, інженерів та викладачів старішого хімічного факультету КПІ! Ідеологом та локомотивом створення Центру є професор , доктор технічних наук, Тетяна Євгенівна Мітченко, яка свого часу закінчила КПІ! А сьогоднішнє досягнення є результатом самовідданої творчої роботи команди, яку зібрала Тетяна Євгенівна! Вже скоро розпочнуться спецкурси за участю кращих фахівців КПІ і запрошених закордонних лекторів, більшість яких є випускниками КПІ і аспірантами Тетяни Євгенівни!

Анна Цветкова

Центр буде проводити навчальну, дослідницьку , випробувальну та просвітницьку роботу! Слухачі Центру будуть мати можливість отримати новітні знання в галузі водопідготовки та очистки стічних вод та сертифікат! А сьогодні у великій хімічній аудиторії ХТФ КПІ лунали урочисті вітальні промови та презентації! І відбулося офіційне відкриття Центру! Я - у захваті від почутого і побаченого і від того, з якою любов‘ю і творчим надихом старе приміщення було перетворене у сучасний освітній простір! Бажаю успіхів ! Сподіваюся, що завдяки роботі Центру сучасних водних технологій водна галузь країни отримає суттєве поповнення фахівцями з питань водопідготовки та очистки стічних вод! Особливо в той час, коли стоїть питання більш широкого використання систем доочистки води в проекті оновленої державної програми «Питна вода України на 2022- 2026 рр.»! Шануймося ! Бо ми того варті!

член Комітету з дотримання Протоколу по воді та здоров'ю ЄЕКООН-ВООЗ Європа