Новини

DuPont розширює виробництво іонообмінних смол

Компанія DuPont нещодавно оголосила про розширення виробництва іонообмінних смол з метою задоволення високого світового попиту на продукцію для фармацевтичної промисловості. 

DuPont Water Solutions – це провідний виробник мембран зворотного осмосу, ультрафільтрації та іонообмінних смол. Технологічні рішення компанії спрямовані в основному на очищення питної води, але деякі продукти застосовуються у медичній та біологічній галузях з метою виробництва продуктів харчування, напоїв, лікувальних препаратів та діагностичних засобів. Іонообмінні смоли також застосовують у процесах виготовлення фармацевтичних препаратів.

Розширення виробництва буде поетапним. Вже завершено перший етап, а саме збільшення потужностей спеціалізованих фармацевтичних виробництв DuPont cGMP в Шоні, Франція. Подальші етапи, які будуть зосереджені на збільшенні поставок необхідних абсорбуючих продуктів, очікується у найближчі роки.

«Коли наші клієнти обирають один з наших продуктів, вони розраховують, що ми надамо не тільки те, що їм потрібно сьогодні, а й те, що буде потрібно у майбутньому», – прокоментувала Кондилія Кортні, продакт-менеджер з лінійці іонообмінних смол. 

Поряд з розширенням виробництва, DuPont також збільшує регулюючі ресурси. Розширена група регулюючих органів продовжить роботу з технічними експертами для розробки нових програм та запуску нових продуктів, щоб гарантувати їх кращу якість і продуктивність на різних ринках.

З 1950-х років іонообмінні смоли DuPont використовувалися як в якості активних фармацевтичних інгредієнтів, так і в якості допоміжних речовин у складі суспензій для контрольованого вивільнення ліків і маскування їх смаку. Портфоліо DuPont дозволяє використовувати різні допоміжні речовини-системи для транспортування ліків в організмі, наприклад, жувальні цукерки, які сприяють розпаду таблеток, а також пропонує рішення для забезпечення стабільності ліків, а також підвищення їх розчинності.

За даними: https://cutt.ly/2mfgT37
Лідери ринку Новини Світу Новини науки