Продукти і технології

Спіральні фільтри - основа для ультрафільтрації та мікрофільтрації

Чиста вода необхідна для найрізноманітніших процесів, але її скорочення та доступність змушують промислослових споживачів впроваджувати технології, що сприяють відновленню і повторного використання водних ресурсів.

Спіральні фільтри ефективні для таких застосувань, тому що конструкція дозволяє розміщувати великі об’єми проникної мембрани у дуже обмеженому просторі. В результаті фільтри ефективні та економічні у процесах видалення забруднень. У таких конструкції є певні недоліки, а саме, вони накопичують бруд та мають короткий термін експлуатації.

Нові розробки у технології одношарових мембран дозволяють фільтруючим елементом створювати високі швидкості потоку і більш якісний пермеат, при цьому знизити забрудненість обладнання.

Компанія Water Online поспілкувалась з Ендрю Флауерс, інженером з досліджень і розробок PPG, про проблеми, з якими стикаються промислові користувачі і про потенціал поліпшення фільтрації.

Як нові мембрани PPG покращують фільтруючі елементи?

Комбінуючи полімерну матрицю з неорганічним наповнювачем - свого роду гібрид полімерного і керамічного фільтрів - ми пропонуємо найкраще доступне світове рішення. Ми працювали і продовжуємо працювати над конструкціями зі спіральним намотуванням, в яких використовується високопроникна мембрана для збільшення швидкості потоку самого елемента.

Чому це важливо в промислових умовах?

Утилізація масляної і жирної води може бути складною і дорогою. Промислові користувачі, як правило, не можуть просто спустити її по міських (каналізаційним) лініях, тому її необхідно очищати. У деяких випадках компанії збирають величезну кількість стічних вод, а муніципалітети вимагають від них скорочення обсягу такої води. У керівників є два варіанти: відновити і переробити воду до рівня якості, при якому її можна буде повторно використовувати, або транспортувати для утилізації.

Але є інший фактор, який відіграє важливу роль - це відсутність чистої води і ця проблема постійно зростає для всього світу.

Коли проводиться аналіз економіки фільтрації, то як це відображається на життєвому циклі фільтруючого елементу?

Ми встановили фільтри PPG у різних системи, і результат у всіх випадках був рівним з існуючими фільтрами. Це дослідження включає більше 100 000 годин напрацювання тільки на нанесення електролітичного покриття PPG. Дана технологія покращує та оптимізує систему, а також відкриває нові можливості для створення більш прогресивних систем. Більшість клієнтів, яких у нас сьогодні є, встановили технологію, оскільки вона дозволяє економити гроші.

Чи є якісь додаткові переваги у фільтрів PPG?

Головною перевагою є їх здатність до «зворотного імпульсу» - до коротких імпульсів зворотної промивки - що дозволяє використовувати конфігурації спірально-навитих фільтрів для дуже важко оброблюваних (з високим вмістом твердих частинок) застосувань. Дане застосування є більш компактним і знижує вартість усієї фільтраційної системи.


Як PPG забезпечує заміну існуючих фільтруючих елементів?

Це стандартні конфігурації та розміри. Немає необхідності замінювати водопровідні лінії або купувати нове обладнання. Єдине, що вам може знадобитися, це замінити адаптери.

У чому найцікавіше нововведення від PPG?

PPG - це компанія, яка виробляє покриття і спеціальні матеріали. На відміну від більшості інших виробників мембран, ми маємо глобальний досвід в області покриттів. Запатентована технологія призначена для надзвичайно складних нафтовмісних потоків, які раніше було практично неможливо обробити.

За даними: https://cutt.ly/lk8mDST