Продукти і технології

De Nora купує підрозділ UV Technologies у Calgon Carbon Corporation

Компанія De Nora, світовий лідер в області впровадження екологічно чистих технологій, оголосила про придбання підрозділу UV Technologies Division (CCUV) у Calgon Carbon Corporation. За угодою, до De Nora  переходять бренди для муніципальної та промислової дезінфекції води ультрафіолетовим випромінюванням, а саме: RAYOX, SENTINEL і C3 SERIES UV, а також продукти, бренди й активи Hyde Marine, світового лідера в області систем управління УФ-технологіями.

Генеральний директор De Nora Water Technologies, доктор Мирка Уайлдерер, прокоментувала: «Ми дуже раді цьому придбанню! Це дозволяє нам пропонувати повний спектр послуг з дезінфекції. Окрім того, завдяки цьому CCUV Technologies підвищить якість своїх продуктів. Це підтримує нашу місію – бути кращими на ринку водоочищення».

CCUV представила ультрафіолетові системи з удосконаленими процесами окиснення (AOP). Технологія AOP здатна видаляти декілька забруднюючих речовин одночасно, які важко знешкоджувати іншими методами. Існуючі системи поки що не підходять для очищення води від багатьох вже відомих нам сполук, таких як хлоровані алкени (DCE, TCE, PCE), 1,4-диоксан, вінілхлорид, NDMA і багато інших. Саме тому, це придбання дозволить De Nora прискорити боротьбу з подібними забрудниками, оскільки CCUV привносить у De Nora свій великий досвід для оптимізації конструкцій великомасштабних систем УФ-обробки методом AOP.

Таке удосконалення допоможе зупинити поширення інвазивних живих організмів. Завдяки існуючій системі управління баластними водами BALPURE® з використанням електрохлорування (ЕХ), De Nora стане одним з небагатьох підприємств, які пропонують одночасно і УФ-, і ЕХ технології. Здатність запропонувати дані методи є дуже важливим показником для компанії, беручи до уваги той факт, що попит на нові технології з очищення води зростає з кожним днем. 

За даними: https://cutt.ly/6n2W7jS