Новини

Ecosoft автоматизувала управління бізнесом за допомогою рішень Microsoft

Ecosoft - найбільший виробник обладнання і технологій для водоочищення та водопідготовки в Україні. Компанія є частиною холдингу BWT – світового лідера в області обладнання для очищення води, який поставляє продукцію в більш ніж 60 країн світу.

Останні шість років Ecosoft демонструє щорічний приріст на 20-25%, що підвищує навантаження на персонал та інформаційні системи. У 2013-2014 рр. з розширенням виробничих і складських потужностей пріоритетним стало питання автоматизації процесів.

Це дало старт впровадженню ERP-системи для планування розподілу ресурсів, виробництва, автоматизації та інтеграції багатьох бізнес- процесів. У той же час розширення дистрибуції зробило необхідним впровадження CRM-системи для автоматизації роботи з клієнтами, оптимізації маркетингу і продажів, надання послуг і технічної підтримки.

SMART business допомагає Ecosoft автоматизувати управління бізнесом на базі рішень Microsoft. Проект цифровізації Ecosoft почався із впровадження Microsoft Dynamics NAV у торговому представництві компанії в Німеччині. Партнером з впровадження виступив SMART business. Потім система була розгорнута в Україні, з доопрацюванням і інтеграцією ERP- і CRM-систем.

Важливим кроком стало також впровадження бухгалтерського модуля – SMART Accounting. Ecosoft одним з перших в Україні переніс регламентовану звітність в Dynamics NAV.

«Підхід Connected Sales, Connected Service, Connected Field Service, Connected Product Innovation говорить про те, що всі системи виробничого підприємства формують собою єдине поле, ядром якого є центральне сховище даних. Наше завдання – побудувати процеси так, щоб швидко обробляти ці дані в реальному часі, з чим відмінно справляється аналітична звітність на базі BI-систем, допомагаючи не тільки зрозуміти, що і чому сталося, але і зрозуміти, які кроки робити далі», – Кирило Руднєв, керуючий партнер SMART business.

SMART business допомагає Ecosoft автоматизувати управління бізнесом на базі рішень MicrosoftВ. На даний час здійснюється перехід з Microsoft Dynamics NAV 2018 на Dynamics 365 Business Central 14. Крім того, компанія знаходиться на етапі впровадження CRM в B2B.

За даними: https://cutt.ly/UbjyRED
Новини України Лідери ринку