Продукти і технології

ECOBUSINESS Group запускає нову платформу – інтернет-магазин b2b

ECOBUSINESS Group запускає нову платформу – інтернет-магазин b2b. Відтепер кожен клієнт компанії може придбати продукцію в новому інтернет-магазині!

Якщо ви шукаєте рішення, завітайте та слідкуйте за оновленнями -

https://shop.ecolog-ua.com

ECOBUSINESS SHOP – унікальна платформа екологічних та технологічних рішень!
ECOBUSINESS Shop - це b2b ресурс, що надає послуги зі «швидкої екологічної допомоги» та пропонує рішення з навчання фахівців, модернізації, технологій, обладнання для підприємств та екологічних товарів для повсякденного життя.
Ми будуємо ефективні партнерства для досягнення Цілей Сталого Розвитку заради екологічної безпеки майбутнього.
Компанія ECOBUSINESS Group створила цю платформу, щоб бути кращим партнером для наших клієнтів, якісно та вчасно надавати інформацію, товари та послуги.
Вже сьогодні на платформі ви знайдете продукцію нашої компанії, а вже невдовзі всі розділи наповняться інформацією та товарами – всім, що потрібно для сталого розвитку підприємства:
  • Екологічні рішення для підприємств та організацій
  • Екологічні послуги
  • Обладнання та устаткування
  • Джерела прикладної інформації (журнали, посібники, системи, сервіси)
  • Навчання та курси
  • Екологічні товари

Якщо Ви постачаєте рішення та товари (компанія-консалтер, компанія-виробник обладнання чи устаткування тощо) і бажаєте розмістити інфо про діяльність та продавати товари чи послуги на платформі, зверніться - 0 800 217 021, sales@ecolog-ua.com

З питань стратегічного партнерства: liudmyla@ecolog-ua.com
«Ми давно запланували створити електронний зручний каталог, де кожен відповідальний за природоохоронну діяльність підприємства знайде все, щоб зменшити негативний вплив на довкілля. Отже платформа створена з метою поєднати зусилля тих, хто прагне змін і шукає інфо і тих, хто такі рішення пропонує! Нами накопичено значний досвід вирішення реальних ЕКОпроблем промислових підприємств, що дозволяє кваліфіковано й обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні запитання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення», зазначає CEO Ecobusiness Group Людмила Циганок.

МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ СИНХРОНІЗАЦІЇ ІНТЕРЕСІВ БІЗНЕСУ, ДЕРЖАВИ, СУСПІЛЬСТВА І ПРИРОДИ

ЗНАЙДІТЬ СВОЇ РІШЕННЯ, ЩО ЕКОЛОГІЗУЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ!

Прес-служба Ecobusiness Group