Новини

Перші в Україні: "Ecosoft" встановлює в Ірпені ексклюзивні водомати

Компанія "Ecosoft" продовжує встановлювати в Ірпені ексклюзивні водомати. Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "ITV". Зазначимо, що в парках та на площах міста їх уже сім. І таких нині немає більше ніде в Україні.


Головна фішка водомату від "Ecosoft" – сучасна багатоступенева система очищення води з ультрафіолетовим знезараженням. Набираючи воду тут, можна бути впевненим у її якості. Керівник мережі автоматів компанії "Ecosoft" Дмитро Купрєєв розповів:


Усі ці автомати ми виробляємо на нашому власному виробництві в Ірпені. Вони обладнані сучасною системою очистки води і відповідають європейським стандартам якості. Адже нещодавно "Ecosoft" став частиною групи компаній "BWT Austria". Ця вода тут, на місці, не лише очищується, а й збагачується такими корисними мінералами, як магній та кальцій.


Протягом трьох тижнів мешканці та гості Ірпеня користувалися водоматами безкоштовно. Зараз же встановлено символічну ціну – 5 грн за літр. Це щонайменше удвічі дешевше за воду в одноразових пластикових пляшках. Тож користуючись таким водоматом та багаторазовими пляшками, можна не тільки заощадити, але й зберегти природу. PR-менеджерка компанії "Ecosoft" Олеся Єрошкіна:


Ми хочемо зробити Ірпінь першим містом без пластику в Україні. І таким чином – показати приклад іншим містам. Адже ми дбаючи про себе – дбаємо про планету.


За даними: https://cutt.ly/kn97itI

Новини України Лідери ринку