Продукти і технології

Xylem скорочує витрати на освітлення води та зменшує вміст завислих домішок у воді на 80%

Компанія Xylem (NYSE: XYL) представила революційне рішення для ефективного видалення твердих частинок з води. Новий пластинчастий освітлювач Leopold Texler від Xylem є унікальним на ринку, тому що його ламелі виготовлені з переробного гідрофобного геотекстилю – міцного поліетилену з високою густиною (HDPE), що значно полегшує його обслуговування та ремонт, а також забезпечує ступінь очищення води від твердих частинок більш ніж на 80%.

Сучасні пластинчасті освітлювачі виготовляються з товстих пластин з нержавіючої сталі, для яких потрібні опорні конструкції та високі капіталовкладення. Під впливом сонячних променів сталь відбиває ультрафіолетові промені, що сприяє росту водоростей в освітлювачі, при цьому зменшується ефективність освітлення. У системі Leopold Texler використовується гідрофобний геотекстиль, гідрофобний тканинний поліетилен з високою густиною. Гнучка конструкція дозволяє проводити рентабельну модернізацію з використанням існуючих прямокутних резервуарів, що значно знижує загальні витрати на будівництво.

Leopold Texler від Xylem використовує перевірену конструкцію пластинчастого освітлювача, в якій листи встановлюються під кутом 55° для значного збільшення площі поверхні освітлення.

Texler поставляється з УФ-покриттям, яке запобігає обростанню водоростями та захищає освітлювач від забруднень. На відміну від стальних листів, HDPE є на 100% корозійностійким. Це продовжує термін служби та значно спрощує вимоги до обслуговування та ремонту. Інноваційна конструкція кришки жолоба забезпечує операторам безпечний доступ до освітлювача для його обслуговування.

Сальвадор Домінґес, менеджер із глобальних продуктів Xylem, прокоментував: «Комунальні підприємства мають задовільняти зростаючий попит на чисту воду. Ця проблема поєднується ще із старою інфраструктурою та значним скороченням ресурсів. Пластинчастий освітлювач Leopold Texler допоможе вирішити ці проблеми, зменшивши загальні затрати на будівництво. При цьому, необхідно мінімум технічного обслуговування, а сам освітлювач можна легко модернізувати вже в існуючих резервуарах».

Принцип роботи освітлювача полягає в тому, що тверді частинки осідають на пластинах, коли вода протікає через кришки жолобів із вбудованим водозливом з V-подібною формою, що призводить до рівномірного розподілу потоку по всьому відстійнику. У результаті потужність очищення води в існуючих прямокутних резервуарах може бути збільшено до 100% з більш ніж 80% зменшенням вмісту твердих частинок у воді. Модульна конструкція рішення Texler забезпечує простоту обслуговування, оскільки кожен лист пластин досить легко від’єднується.

За даними: https://cutt.ly/LQiFst8