Продукти і технології

zNano Membranes оголосила про нові патенти в області очищення води

Технологічна компанія zNano Membranes із Кремнієвої долини, яка виробляє спеціальні нанокерамічні мембрани преміум-класу, оголосила про  три нові патенти в Канаді, Японії та США. У США та Канаді видані патенти поширюються на спеціалізоване покриття zNano, а в Японії на системи водоочищення, де застосовують мембрани компанії. 

zNano розробила нове покриття, яке можливо наносити на будь-який плоский лист або полімерну мембрану. Компанія співпрацює з OEM-виробниками, які бажають використовувати дану розробку для своїх продуктів. Дане покриття надає мембранам наступні переваги: підвищена міцність, гідрофільність, висока пористість, селективність.
У сучасному світі вже відомі аналогічні покриття, але zNano має свої особливості, які дозволять у майбутньому заощадити час і кошти. Патенти на це покриття розкривають його хімічний склад і процес виробництва, що в результаті дозволяє масштабувати та комерціалізувати процес.

Нова флагманська мембрана zNano zUF50 здатна очищати стічні води з високим вмістом вуглеводнів, масел, жирів і зважених твердих часток,  вміст яких може досягати понад 100 мг/л. Мембрана забезпечує високу проникність та протидіє забрудненням, що в результаті зменшує кількість промивок. В даний час zNano виробляє нанофільтраційні мембрани для різних цілей. 

Мембрани zUF50 застосовуються у процесах очищення стічних вод молочних виробництв, паперових фабрик,  заводів з виробництва харчових продуктів і напоїв, фармацевтичних виробництв, у гірничодобувній промисловості, а також в очищенні стічних вод градирень. 

За даними: https://cutt.ly/FbwE3NW