Академія водопідготовки WaterNet
Нові можливості для професійного розвитку та підвищення кваліфікації
Про академію водопідготовки
В основу навчальних курсів Академії водопідготовки WaterNet покладено інформацію щодо передового вітчизняного та зарубіжного досвіду з розробки та впровадження сучасних рішень в галузі водопідготовки.

Семінари Академії орієнтовані як на технічних, так і на комерційних спеціалістів і становлять інтерес для сервіс-інженерів, технічних консультантів, проектантів, фахівців з підбору водоочисного обладнання, менеджерів з продажу систем водопідготовки, промоутерів, а також для всіх, хто бажає розпочати власний бізнес у сфері водопідготовки.

Всі слухачі семінарів отримують Сертифікати учасника, які дозволяють пройти професійну атестацію та отримати відповідний Диплом.

3
навчальні курси
16
семінарів
2180
спеціалістів пройшли навчання за 10 років
380
фахівців отримали Диплом спеціаліста або експерта за 10 років
Анкета учасника семінарів Академії водопідготовки
Особисті дані
Місце роботи
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності.
Атестація спеціалістів
За результатами навчання спеціалісти проходять професійну атестацію та можуть отримати Дипломи
Майстер
Спеціаліст
Експерт
Атестація спеціалістів проводиться в формі тестування за матеріалами прослуханих семінарів.

До атестації запрошуються слухачі Академії WaterNet, що попередньо одержали Сертифікати учасника семінарів. Термін дії Сертифікату учасника семінару становить 2 роки, а термін дії Диплому - 3 роки.
Відгуки сертифікованих спеціалістів
Євген Кривцов
Директор СВЦ Босфор, Дніпро
Академія WaterNet дає можливість отримати кваліфікованих фахівців в сфері водопідготовки - всі мої співробітники проходили навчання в Академії. Семінари всіх навчальних курсів не тільки цікаві, але й дуже пізнавальні. Такі знання для професійного розвитку можна отримати тільки в Академії Водопідготовки.
Павло Коен
Технічний директор ТОВ «ВКФ« Екотех », г. Одесса
Як то кажуть, «знання - це сила », а становлення сильного фахівця проходить завдяки постійному самовдосконаленню та освіті. І WaterNet в цьому безперечний помічник, так як надає всім учасникам ринку один з головних ресурсів XXI століття - освітню інформацію.
Ростислав Мудрик
ООО «НПО «Экософт», г. Киев
Хочется отметить образовательную деятельность УВО WaterNet, поскольку на данный момент это единственная профессиональная организация, которая предоставляет специалистам отрасли возможность получить теоретические знания и практические навыки, прослушав специализированные семинары Академии водоподготовки WaterNet.
Нам приятно, что семинары Академии проходят на научно-производственной базе нашей компании и наши специалисты задействованы в образовательном процессе: читают семинары, проводят практические занятия и, таким образом, имеют возможность поделиться своими знаниями и опытом.
УВО WaterNet предоставляет еще одну ценную возможность – пройти международную сертификацию Американской ассоциации качества воды WQA, сертификат которой является признаком высокого профессионализма специалиста, а для компании – огромным преимуществом перед клиентами и партнерами. Мы с гордостью хотим отметить, что 16 специалистов НПО «Экософт» являются сертифицированными по стандартам WQA и имеют соответствующие дипломы.
За додатковою інформацією звертайтесь
Бережна Юлія
виконавчий директор,
куратор Академії водопідготовки
(067) 538 70 46
(044) 490-61-69
(044) 490-22-10
Email : waternetua@gmail.com