Про нас
Всеукраїнське Водне Товариство WaterNet — перша професійна громадська організація спеціалістів з водопідготовки, що була створена в 2010 році.

Місія: забезпечення права людини на чисту і безпечну воду.

Мета: різностороння професійна підтримка фахівців галузі.
Наша команда
Мітченко Тетяна Євгенівна
президент, головний редактор
журналу Вода і водочисні технології
Бережна Юлія
виконавчий директор,
куратор Академії водопідготовки
Денис Оксана
координатор ВЮВП
Василюк Сергій
заступник головного редактора,
експерт
Большак Анна
редактор сайту

Дрікер Юхим
куратор Карти якості води
Етичний кодекс членів ВВТ WaterNet


Знати і дотримуватися вітчизняних та міжнародних галузевих законів, нормативних актів і кодексів.
1


Володіти знаннями і практичним досвідом в галузі водопідготовки, які підтверджені відповідними сертифікатами. Постійно підвищувати свій професійний рівень.
2


Одержувати достовірну інформацію про якість води і сучасні методи водопідготовки та всіляко її поширювати.
3


Розвивати бізнес лише на основі переваг власних продуктів і послуг, а також шляхом вдосконалення своєї компанії. Підтримувати партнерські взаємини з іншими учасниками ринку водопідготовки, не допускати необгрунтованої критики на їхню адресу та недобросовісної конкуренції.
4


Компетентно і сумлінно обслуговувати клієнтів, своєчасно реагувати на претензії, правдиво інформувати про основні умови безперебійної та безпечної експлуатації обладнання та пов'язаних з цим витрат.
5


Дотримуватись затверджених правлінням ВВТ WaterNet нормативних документів, включаючи даний кодекс, Положення про членство, Статут, а також всі рішення загальних зборів і правління ВВТ WaterNet. Своєчасно сплачувати членські внески.
6
Наші спонсори
Наші партнери
Що про нас пишуть
Михайло Луговськой
Генеральный директор AquaPlus, м. Луцьк
WaterNet — це вірний друг, який відкрив мені захоплюючий світ водопідготовки. Вже перші семінари, які я відвідав п'ять років тому, очоливши компанію з водоочищення, змусили мене переглянути ставлення до проблем води. Стало зрозуміло, що ми маємо донести до людей роль водоочищення стосовно як їх власного здоров'я і комфорту, так і економії. Я шукав різні методи впровадження цієї мети — і WaterNet став для мене справжньою підтримкою.
Левченко Юлія
Директор Планета Н2О, м. Полтава
WaterNet для нас не просто інформаційна платформа - це спільнота фахівців своєї улюбленої справи, надійна фундаментальна база знань і великий довідник по воді.
Елена Кононенко
Директор выставки Акватерм, г. Киев
WaterNet — наш эксклюзивный информационный партнер в теме водоподготовки, именно благодаря этому партнерству был основан салон выставки Акватерм «Фильтры и технологии очистки воды». Журнал «Вода и водоочистные технологии» всегда у меня под рукой! Журнал и электронная новостная рассылка WaterNet позволяют мне быть в курсе последних новостей рынка водоподготовки.
Т.В. Стрікаленко
Професор кафедри біоінженерії і води ОНАХТ, д-р мед. наук, професор
WaterNet є першою і на даний момент єдиною професійною організацією для фахівців в області водопідготовки. Щотижнева тематична розсилка від WaterNet, як і друковане видання організації - журнал «Вода і водоочисні технології», надають корисну інформацію про актуальні для нашої країни проблеми чистої води в водних джерелах і «з крана», взаємозв'язку якості води і здоров'я її споживачів, про сучасні методи і технології водоочищення як за кордоном, так і в Україні, про ринок водопідготовки та ін.
Made on
Tilda