Новини

Агенція з охорони довкілля США (EPA) оголошує про включення 4 PFAS до переліку токсичних речовин

У рамках реалізації комплексної стратегічної боротьби з небезпечними сполуками PFAS, а також їх наслідками для здоров'я людей та навколишнього середовища. Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) оголосило про включення до списку токсичних речовин ще 4 пер- та поліфторалкільних сполук.

Згідно з EPA, дані про токсичні викиди щорічно надаються підприємствами певних галузей промисловості, які виробляють, обробляють або використовують токсичні речовини у кількостях, що перевищують прописані норми.

«Для захисту суспільства від забруднення сполуками PFAS ми будемо використовувати всі доступні для нас інструменти, - прокоментував помічник адміністратора Управління хімічної безпеки та запобігання забруднення Міхал Фрідхофф. – Компанії зобов’язані надавати інформацію про те, які способи утилізації вони застосовують, як переробляють та як контролюють концентрацію викидів сполук PFAS у навколишнє середовище. Такі заходи є важливою частиною комплексного плану EPA, з метою заповнення прогалин у знаннях про ці хімічні сполуки та для впровадження ефективних заходів щодо захисту населення від них».

Читати продовження: https://cutt.ly/OOvkUql
Новини Світу