Новини

Французький McDonald’s почав продавати воду з-під крана

Мережа фастфудів McDonald’s у Франції вперше в історії додала у меню воду з-під крана. Стакан 250 мл коштує 1,7 євро, 400 мл – 2,3 євро, а літр води обійдеться приблизно в 7 євро. Перед продажом воду кілька разів очищають фільтрами.

Продавати воду з-під крана вирішили через відмову від бутильованої води Evian і Badoit. Таким чином заклад прагне скоротити кількість пластику – рідину будуть наливати виключно в картонні стаканчики.

За даними телеканалу France Info, це нововведення вже викликало невдоволення влади. Заступник міського голови Парижа і глава водопостачання міста, Дан Лера, зазначив, що вартість літра води, що постачається міською системою водопостачання дорівнює 0,003 євро за літр, а McDonald’s продає ту ж воду, лише очищену за допомогою звичайного фільтру, за ціною сім євро за літр.

У закладі відповіли, що «очищена на 99,99%» вода вимагає інвестицій, якими й обумовлена її вартість. Також там підкреслили, що якість цієї води не відрізняється від тієї, яку кухарі використовують у ресторанах.

Водночас за інформацією McDonald’s, 90% клієнтів задоволені новою водою. Такі результати вони отримали під час опитування відвідувачів. Окрім того, компанія досі пропонує в меню газовану та мінеральну воду.

Читати продовження: https://cutt.ly/EE1CErU
Новини Світу