Новини

Наша головна мета – щоб усі громади за потреби упродовж наступних п’яти років скористалися програмою «Питна вода Хмельниччини»

Проблеми із питною водою нині відчувають немало сіл Хмельницької області. Екологи констатують: її рівень падає, а якість – погіршується. Водночас, саме від якості води, яку ми вживаємо, великою мірою залежить стан нашого здоров’я.

Забезпечити людей якісною питною водою – це одне із пріоритетних завдань на державному та регіональному рівнях. На Хмельниччині ситуація з водопровідними та каналізаційними мережами в населених пунктах області залишається критичною. Натепер централізоване водопостачання наявне у 478 населених пунктах. Це, зокрема, 13 міст, 24 селища, а також 441 село. До слова, така кількість сіл складає 31% від їхньої загальної кількості.

Робота розпочалася. За підсумками виїздів голови обласної ради з депутатами до територіальних громад, стало очевидним: запит на забезпечення населення якісною питною водою існує й досі. Упродовж минулого року голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з депутатами Хмельницької обласної ради побувала майже у всіх громадах краю і щоразу під час таких зустрічей жителі населених пунктів зверталися із проблемами щодо ремонту існуючих чи будівництва нових водогонів.

Читати продовження: https://ngp-ua.info/2022/01/55383
Новини України