Новини

BWT інвестує до 5 млн євро в автомати з розливу очищеної води

Провідна на європейському ринку група компаній з очищення води, Best Water Technology (BWT, Австрія), має намір інвестувати разом виробником фільтрів для води Ecosoft (Ірпінь Київської обл.), який входить до її складу, до 5 млн євро у розвиток інфраструктури розливу очищеної води в Україні.


Про наміри BWT розвивати в Україні проект BWT Aqua, що представляє собою мережу громадських терміналів з розливу очищеної води - аквабокс, повідомив СЕО і співвласник компанії Ecosoft Андрій Мітченко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у четвер 16 вересня.


Він уточнив, що на даний час у розвиток інфраструктури аквабокс вже інвестовано 1 млн євро, а у подальшому планується інвестувати ще близько 4 млн євро.


За даними Мітченко, ринок розливу очищеної води через електронні термінали розвивається в Україні вже майже вісім років, за які в країні було встановлено близько 1,2 тис. терміналів, з яких близько третини (400 од.) належать BWT Aqua. Мітченко зазначив, що близько 200 аквабоксів компанії розташовані у Києві та охоплюють аудиторію в 25 тис. постійних користувачів, реалізуючи щомісяця 2 млн літрів очищеної води. Крім того, інфраструктура BWT Aqua представлена ​​в Одесі, Львові, Кропивницькому, Полтаві та ряді інших великих міст України.

 

Читати продовження: https://cutt.ly/UEsmmqU 

Новини України