Новини

АКАДЕМІЯ ВОДОПІДГОТОВКИ WATERNET 2021

Цей рік для ГО WaterNet видався надзвичайно плідним на освітні події. Локдаун, спричинений COVID 19, примусив нас скасувати всі активності минулого року, що викликало неабиякий ажіотаж на цьогорічні навчальні курси Академії Водопідготовки і Школи Ecosoft серед спеціалістів з усієї України. Таким чином, було прийняте рішення про проведення навчання в регіонах України, щоб максимально задовольнити всі запити на освіту.

Протягом літа відбулися навчальні сесії курсу «Домашня і комерційна водопідготовка» в Києві, Харкові і Львові. Курс включає теоретичні і практичні семінари на такі теми, як:
• Актуальні задачі і тенденції сучасної водопідготовки
•Побутові фільтри для очистки води Robust — системи для бізнесу
• Фільтраційні системи
• Досвід експлуатації фільтраційних систем
• Мембранні системи
• Досвід експлуатації мембранних систем

Загалом 36 компаній з 11 міст України отримали унікальну можливість підвищити рівень професійної кваліфікації своїх фахівців: сервіс-інженерів, менеджерів з продажу, продавців-консультантів систем домашньої і комерційної водопідготовки та технічних спеціалістів. Слухачі семінарів мали змогу пройти професійну атестацію та отримати дипломи Спеціаліста або Експерта. Всього 83 спеціалісти пройшли навчання в Академії Водопідготовки і Школі Ecosoft, з яких: 32 спеціалісти отримали диплом Експерта з домашньої і комерційної водопідготовки і 42 — Диплом спеціаліста з фільтраційних і мембранних систем. Наразі триває осіння сесія в Учбовому центрі ТОВ «НВО Екософт» (м. Ірпінь), на якій навчаються 23 спеціаліста.

Відгуки наших випускників:

Ірина Єгорова, Альфафільтр: Навчання в Академії Водопідготовки Waternet дає мені хороший поштовх в продажах. Нові знання підвищують мій рівень експертності і впевненості в тому, що я все роблю правильно. Найбільш корисною темою для мене були мембранні системи і досвід їх експлуатації. Саме ця тема зараз для мене важлива, так як я починаю працювати з комерційною водопідготовкою. Вдалий приклад застосування отриманих знань — покращила рівень життя своїх батьків: був старий колодязь з високим вмістом нітратів. Я наполягла на облаштуванні нової свердловини, в результаті рівень нітратів в нормі, і ми встановили хороший зворотний осмос, всі задоволені. Якщо брати робочі моменти — замовники бачать, що перед ними не просто дівчинка, а експерт, який знає, про що говорить, і підтверджує свої навички успішними рішеннями по очищенню води. Також отримана інформація на семінарах дозволяє навчати нових людей і підвищувати таким чином рівень продажів. На семінарах в Харкові цього літа навчались 15 спеціалістів нашої компанії, з яких 6 (і я в тому числі!) отримали дипломи Експерта і 9 — диплом Спеціаліста з фільтраційних і мембранних систем. Організація заходів, лектори, подача матеріалу — все на вищому рівні. Все зрозуміло і доступно. Дякую за можливість стати частиною світу чистої і безпечної води!

Вікторія Молчанова, Мембранні Технології: Підприємство «Мембранні Технології» має 20-ти річний досвід у сфері водопідготовки, включаючи монтаж та сервісний супровід проектів по очистці питної води. Нами реалізовано понад 1000 проектів щодо забезпечення високоякісною питною водою шкіл, дитячих садків, лікарень. На нашому підприємстві працює команда фахівців, яка щорічно покращує свій професіоналізм в сфері водопідготовки. Навчання на базі Школи Ecosoft і Академії WaterNet дозволяє підвищувати рівень кваліфікації співробітників. Отримані знання на навчальних семінарах дозволяють нам пропонувати клієнтам розширений комплекс робіт по забезпеченню очищеною водою. Цього року наші фахівці, що проходили навчання в Академії, отримали 4 дипломи Експерта з домашньої і комерційної водопідготовки і 1 диплом Спеціаліста з фільтраційних і мембранних систем. Вибирайте кращих в отриманні знань! І можливо у вас з’явиться бажання приєднатися до команди ідейних людей, які можуть локально покращити якість води і, відповідно, життя!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТОРА
Юлія Бережна, виконавчий директор ВУВТ WaterNet
Новини WaterNet