Новини

Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA), як і раніше, не вживає заходів у зв'язку з поширеним токсичним хімічним забрудненням питної води в США

Американці щодня піддаються впливу забруднюючих речовин, що включають свинець та миш'як та так звані вічні хімікати. Такий коктейль присутній майже у 50 000 водних системах США. 

У оновленій базі даних водопровідної води, яку опублікувала Робоча група з навколишнього середовища (EWG) попереджають: «Мільйони американців п'ють воду, яка містить невидимий токсичний коктейль, що складається із забруднюючих речовин, які призводять до утворення клітин раку, пошкодження мозку та інших серйозних захворювань». Відповідно до Закону про безпечну питну воду EPA зобов’язана захищати населення, але агентство звинувачують в провалі місії. 

Кен Кук, президент EWG, наголосив у своїй заяві, що Управління з підземних вод та питної води Агентства з охорони навколишнього середовища «десятиліттями демонструвало, що воно абсолютно нездатне протистояти тиску з боку водоканалу та забруднювачів, з метою захисту здоров'я населення» від забруднюючих речовин у питній воді. 

Читати продовження: https://cutt.ly/lTzx4pr 
Новини Світу