Новини

ІІ Щорічний бізнес-форум з промислової екології «Екомодернізація-2021: кращі практичні рішення»

м. Київ, 29-31 березня 2021 року
Місце: ТПП України, Київ, В. Житомирська, 33, 4 поверх, зал Колізей 
Організатори: 
Професійна асоціація екологів України спільно з ТПП України, УСПП
У діловій програмі:
Основне завдання заходу — надати реальну підтримку керівникам підприємств й екологам-практикам в реалізації природоохоронних заходів та підвищенні еколого-економічної ефективності підприємства.
Основа програми — всебічний аналіз діючих і тих, що готуються до прийняття нормативно-правових актів та кращих рішень з екомодернізації підприємств.
По завершенні форуму кожен учасник отримає повне уявлення про те, як зробити ефективнішою діяльність свого підприємства із забезпечення екологічної безпеки.

 Ключова цінність форуму: вибір спікерів зосереджується на тих, кого мало цікавить політика чи промовиста критика проведеного курсу, для них головне — простою і зрозумілою мовою пояснити, як потрібно жити в поточних      умовах, як відповідати всім вимогам і як оптимізувати свою роботи не дивлячись на всі «але» і «якщо». Живе і корисне спілкування практиків дає можливість переосмислити якісь моменти, уникнути аналогічних помилок і адаптуватися під нові реалії. Варто зазначити, що засилля різного роду заходів на екологічну тематику, не зменшують інтересу саме до цього форуму,

Протягом трьох днів експерти розглядатимуть проєкти НПА і пов'язані з ними нові вимоги до діяльності природокористувачів. Окрему увагу буде приділено передовим технологіям і аналізу успішних практичних рішень у сфері природокористування.
Триденний форум передбачає:
  • Дорожню карту діяльності для керівника та еколога виробництва в поточному році.
  • Перспективи зміни чинного природоохоронного законодавства.
  • Головні перешкоди: як їх подолати.
  • Взаємодія влади, бізнесу та суспільства при вирішенні екологічних проблем в нових умовах.
  • Кращі кейси з екомодернізації.
Детальніше за посиланням: https://ecolog-ua.com
Для участі потрібна реєстрація!
Зареєструватися
Новини України