Новини

Сильний рік ринку диспенсерів для води у США

Незважаючи на численні проблеми, ринок диспенсерів для води в США у 2020 році зростав найшвидшими темпами, у порівнянні з попередніми роками, при цьому кількість проданих одиниць збільшилася на 5,2% до 8,6 мільйонів, про це повідомляється у новому звіті експертів з продуктів харчування та напоїв Zenith Global за 2021 рік.

Найбільший сегмент диспенсерів для бутильованої води збільшився на 5,6%до 6,3 мільйона одиниць. Що стосується безпляшкових систем, POU зросла на 4,3% до 2,2 мільйона одиниць, тоді як інтегровані водопровідні системи (ITS) трохи знизилися на 0,3 %.

Акції комерційних та готельних підприємств знизилися внаслідок закриття підприємств у зв'язку з COVID-19, що було компенсовано збільшенням внутрішнього попиту. Така зміна балансу призвела до падіння обсягів диспенсерів для бутильованої води на 2,5 % до 6,1 мільярда літрів. Проте, збільшився інтерес до більш гігієнічних систем, таких як безконтактні диспенсери. Внаслідок змін загальний дохід галузі збільшився на 3,4% до 4,2 мільярда доларів.

Читати продовження: https://cutt.ly/eYG4bFb
Новини Світу