Новини

Дощ корисніший за водопровідну воду?

Якщо Ви хочете, щоб Ваші газон чи сад буйно квітнули, то природний дощ для їх поливу є просто необхідним! Існує декілька причин, за якими дощова вода краще підходить для рослин, аніж водопровідна, серед яких головна - це хімічний склад такої води.

У водопровідній воді присутній хлор, який використовується в якості дезінфікуючого засобу, а фтор додається для запобігання карієсу. Однак майже всі рослини страждають від токсичності цих елементів. Одним із способів визначення присутності токсинів у рослині є візуальний огляд листя: воно набуває тьмяного та вигорілого вигляду, або вкривається плямами.

Натрій - це ще один елемент, наявний у водопровідній воді, який у великих кількостях може завдати шкоди рослинам. Білі плями, які іноді можна побачити на листі - це залишки натрію. При його потраплянні у грунт можливе пошкодження кореневої системи рослини.

Однак, ви коли-небудь помічали, що після рясного дощу рослини виглядають трохи зеленішими ніж зазвичай? Основна причина цього - азот, який міститься у дощовій воді. Дощова вода також містить більше кисню, ніж водопровідна. Це допомагає рослинам швидше рости та активніше розвиватись. Окрім того, під час дощу в землю потрапляє вуглекислий газ, який також позитивно впливає на ріст і розвиток рослин.

За даними: https://cutt.ly/PbSmp14
Новини Світу