Новини

У МОЗ розповіли, де на Одещині питна вода не відповідає санітарним нормам

Питна вода у 13 населених пунктах Одеської області не відповідає санітарним нормам. Про це повідомили у прес-службі обласного центру з контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Там зазначили, що всього на Одещині з 20 по 28 серпня відібрали та проаналізували 107 проб питної води за санітарно-мікробіологічними та 77 – за санітарно-хімічними показниками. Із них 20 проб не відповідають санітарно-мікробіологічним нормам, а саме: с. Виноградівка (Болградський район), села Вигода, Березань, Петрове (Одеський район), села Янишівка, Новосамарка та селище Окни (Подільський район).

За санітарно-хімічними показниками не відповідають вимогам 16 проб: села Виноградівка, Кубей, Олександрівка (Болградський район), місто Роздільна, а також села Романівка та Стрюково (Березівський район).

Також працівники обласного центру з контролю та профілактики хвороб перевірили стан морської води на пляжах Одеси та курортах регіону. За результатами досліджень, усі 93 проби, крім "Сільського пляжу" в Білгород-Дністровському районі, відповідають гігієнічним вимогам, зазначили в МОЗ.

За даними: https://cutt.ly/DWTP2V2
Новини України