Новини

GreenTech запускає пілотний проект у галузі нанофільтрації питної води у Китаї

GreenTech Environmental, компанія з очищення води та переробки стічних вод зі штаб-квартирою в Пекіні, планує запустити пілотний проєкт з використанням мембран прямої нанофільтрації від компанії NX Filtration для виробництва питної води в китайських провінціях Цзянсу та Чжецзян.

У січні 2022 року на одному з підприємств з виробництва питної води у провінції Цзянсу буде запущено першу пілотну установку, яка заснована на автоматизованій пілотній системі Mexpert від компанії NX Filtration. Також протягом 2022 року розпочнеться другий пілотний проєкт на виробництві питної води у провінції Чжецзян.

«Ми дуже раді можливості співпрацювати з компанією NX Filtration у галузі технологій прямої нанофільтрації, - коментує Девід Ванг, старший віце-президент GreenTech. - У рамках пілотних проєктів ми плануємо досліджувати ефективність видалення різних органічних речовин та нових мікрозабруднювачів, особливо фармацевтичних препаратів, засобів особистої гігієни та сполук, що руйнують ендокринну систему людини».

Читати продовження: https://cutt.ly/QOvUNAz
Новини Світу