Новини

Чиста вода для рівнян: отримали перемогу в конкурсі грантів від Словаччини на 6,5 млн. гривень

Рівнеоблводоканал отримає власне виробництво гіпохлориту натрію, завдяки перемозі проєкту «Безпечна вода для міста Рівне», вартістю 6,5 млн грн. Проект був підготовлений Асоціацією Водоканалів Словаччини разом із партнерами проекту – Асоціацією Водоканалів України та Рівнеоблводоканалом, який є членом Асоціації, а також незалежним інвестиційним консультантом – Наталією Матковською.

Перемога проєкту стала першим результатом системної співпраці керівництва міста Рівне на чолі з міським головою Олександром Третяком та групи українських інвестиційних консультантів. Саме для такої співпраці нещодавно була створена Комунальна установа Агенція розвитку Рівного, яка має стати інструментом системної роботи в цьому напрямку.
Конкурс був оголошений Міністерством закордонних справ Словаччини та Словацькою агенцією з міжнародного співробітництва та розвитку (SlovakAid). Номер проекту: SAMRS/2021/UA/1/5.

Конкурсна заявка «Безпечна вода для міста Рівне» стала однією з двох переможців серед 14 проєктів, здобула найвищий бал (95 із 100) та отримала 2/3 загального бюджету конкурсу – 199 373 євро.

За даними: https://cutt.ly/MmnKAkx
Новини України