Новини

Розроблено новий мембранний елемент з використанням молочних білків

Забруднення води миш'яком є серйозною проблемою у Перу; у деяких районах кількість миш'яку, виявленого у ґрунтових водах, призвела до того, що його концентрація у питній воді перевищила безпечний рівень, встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров'я, у 100 разів.

Польові дослідження у Перу демонструють, що мембрани, які виготовлені з використанням молочних білків, можуть видалити миш'як із водопровідної води.

У 2016 році дослідники Raffaele Mezzenga  та Sreenath Bolisetty Федерального Інституту Технологій Цюріха, Швейцарія, розробили систему фільтрації з використанням активованого вугілля та волокон молочного білка. Умови експерименту були спрямовані на переведення сироватки, основного білка, що міститься у молоці, у нанофібрила. Амінокислоти на поверхні нанофібрил сироватки можуть зв'язувати іони металів або металоїдів, включаючи миш'як. Таким чином, мембрани або середовища, в яких нанофібрили використовують як активні адсорбери, можуть працювати як фільтри для очищення забрудненої води.

Після проведення пілотних досліджень мембран у трьох різних регіонах Перу з різною концентрацію миш’яку у водопровідній воді, аналіз води показав ефективність видалення миш’яку у всіх випадках на 99%.

За даними: https://cutt.ly/ATu0j87
Новини науки