Новини

США наполягає на покращенні якості водопровідної води, але їм необхідно завоювати довіру громадськості

Адміністрація Байдена має намір витратити мільярди доларів на усунення проблем якості води та доступності її для всіх груп населення, але для реалізації цього плану чиновники повинні подолати стійку недовіру населення до водопровідної води.

Експерти стверджують, що це буде особливо важко впровадити в афроамериканських та латиноамериканських громадах, де недовіра до якості води з-під крану сильно вкоренилася у результаті чисельних обманів від чиновників у минулому та спалахи свинцю у питній воді в містах з великою кількістю темношкірого населення, таких як Флінт і Ньюарк, Нью-Джерсі.

«Проблеми в одному місці підривають довіру в інших місцях», - коментує Девід Світцер, дослідник якості води та державної політики в Університеті Міссурі.

Згідно з дослідженням федерального опитування, 20% дорослих у країні не п'ють водопровідну воду. До свинцевого забруднення у Флінті 2014 році, ця цифра недовіри населення складала 14%. Серед афроамериканського населення цей показник вищий: 35% заявили, що не п'ють водопровідну воду у порівнянні з 25% до 2014 року. Серед латиноамериканської частки населення дорослих цей показник зріс до 38%, порівняно з 27% у 2014.

Читати продовження: https://cutt.ly/XOvmGOh
Новини Світу