Новини

24 серпня Її Королівська Високість Кронпринцеса Швеції Вікторія оголосила переможницю Stockholm Junior Water Prize 2021

24 серпня Її Королівська Високість Кронпринцеса Швеції Вікторія оголосила переможницю Stockholm Junior Water Prize 2021 під час онлайн-церемонії нагородження у рамках Всесвітнього Водного Тижня. Ешанне Джа із США отримала престижну премію на конкурсі за дослідження по видаленню забруднюючих речовин із води.

Переможниця Ешанне Джа - учениця середньої школи Лінбрук в Сан-Хосе, Каліфорнія. Ешанне Джа дослідила видалення забруднюючих речовини з прісної води досить простим і економічним способом. Цей процес включає заміну активованого вугілля на деревне вугілля з метою його використання в ефективних і дешевих фільтрах для води.

Диплом за видатні досягнення був присуджений Танавіту Намджаді та Футуре Кончу із Таїланду за розробку способу використання органічних відходів для утримання вологи, яка значно прискорює ріст рослин. Приз глядацьких симпатій отримав Габріель Фернандес Мелло Феррейра з Бразилії за розробку механізму утримання мікропластику у процесах очищення води. За приз глядацьких симпатій проголосувало понад 55 000 людей.

Stockholm Junior Water Prize організовується щорічно з 1997 року Стокгольмським міжнародним інститутом водних ресурсів, SIWI, за участю Xylem у якості партнера-засновника. Цього року захід проводився онлайн.
Новини Світу ВЮВП Новини WaterNet