Новини

Держави ЄС піднімають ціни на воду?

Держави Європейського Союзу мають встановлювати ціни на воду відповідно до Рамкової Директиви Водних Ресурсів. Про це 24 лютого 2021 року заявила Європейська комісія зі Стратегій ЄС щодо адаптації до змін клімату. Згідно Принципу Відшкодування Витрат,  акож відомому, як стаття 9 Рамкової Директиви, водопостачальники повинні інвестувати у водну інфраструктуру відповідно до встановлених цін на воду, тому, як результат, було вирішено підняти ціни на воду.

Віце-президент Європейської комісії, Франс Тіммерманс, представила нову стратегію ЄС, що стосується адаптації до зміни клімату в рамках Зеленої угоди. Комісія закликає як можна швидше та ефективніше застосовувати нові заходи для боротьби з наслідками зміни клімату. Встановлення правильної ціни на воду є частиною цієї стратегії. «Європейська комісія і держави-члени повинні сприяти переходу до водозберігаючих технологій і методів, встановлюючи ціну, яка правильно відображатиме цінність води. Цього можна досягти просуваючи такі інструменти, як ефективний розподіл водних ресурсів, створення системи
видачі дозволів на водокористування, а також шляхом включення екологічних зовнішніх чинників», - про це йдеться в Стратегії ЄС. 

Читати продовження: https://cutt.ly/pbjrHgg
Новини Світу