Новини

Нова версія дизайнерської програми WAVE (1.82)

WAVE (Water Application Value Engine) - це інтегроване програмне забезпечення для експертного моделювання DuPont Water Solutions, яке включає в себе наступні технологічні рішення: ультрафільтрацію, зворотний осмос, іонообмінні смоли, а також Desalitech ™ SOAR CCRO. Програмне забезпечення швидке та надійне у використанні, що дозволяє проектувати системи і моделювати продуктивність установки декількома кліками по клавіатурі.

Крім інтеграції Desalitech ™ CCRO у новій версії WAVE 1.82, було покращено та налаштовано додаткові функції з якими можна далі ознайомитись: 

  • Елемент зворотного осмосу FilmTec ™ Fortilife ™ CR-50, який є популярним продуктом Fortilife ™. Цей елемент має тривалий термін експлуатації та забезпечує надійну роботу при очищенні води з високим вмістом забруднюючих речовин.
  • FilmTec ™ Fortilife ™ CR-200 елемент зворотного осмосу, який є продуктом преміум-класу Fortilife ™. Елемент стійкий до забруднень та призначений для комбіновано очищення від біологічних та органічних забруднювачів води.
  • FilmTec ™ NF270-440 дозволяє користувачам знизити капітальні затрати на системи NF для муніципальних проєктів питного водопостачання, а також гарантує збільшення до 10% активної площі мембрани. Елемент забезпечує економію енергії більш ніж на 10% та стійкий до біообростання.
  • Додано коефіцієнт коригування якості води (WQA). Цей знак дозволяє регулювати склад води після УФ, зворотного осмосу та IER.

За даними: https://cutt.ly/rn4RgTp
Новини науки Новини Світу