Новини

Житомирські медики розповіли, до яких наслідків може призвести споживання неякісної питної води

Споживання питної води, хімічний склад якої відхиляється від меж норми, може призвести до ряду захворювань та порушень здоров'я. Про це в рамках марафону "Очищення річок Житомирщини" прокоментував доцент кафедри "Технології медичної діагностики.

Громадське здоров'я" Житомирського медінституту, кандидат медичних наук Іван Киричук.
За його словами, речовини, які можуть впливати на склад води, поділяються на три групи: індиферентні хімічні речовини, мікроелементи та хімічні елементи, які є шкідливими для здоров'я і викликають водні інтоксикації.

"Якщо у питній воді понаднормово присутні хімічні елементи – це недобре, – каже Іван Киричук. – До прикладу, залізо. Відомо, що залізо бере участь у процесі кровотворення і в імунних процесах людини. При дефіциті заліза людина буде скаржитися на болі в районі серця, на дискомфорт у шлунково-кишковому тракті. Якщо ж вміст заліза у питній воді буде понад норму, то порушується процес кровотворення, можливий цироз печінки, гостре отруєння у дітей, рак прямої кишки та цукровий діабет. Це підтверджені наукові дані.

Кальцій та магній – це хімічні елементи, котрі у питну воду потрапляють з тих порід, через які фільтрується вода. У кожному окремому випадку і в кожній окремій водоймі буде своя концентрація цих елементів. Але ці два елементи формують такий показник, як жорсткість води. Висока жорсткість води погіршує смакові якості питної води. Доведено зв'язок жорсткості води із поширенням серцево-судинних захворювань".

Читати продовження: https://cutt.ly/cE6wtYd
Новини України