Новини

Віддалений моніторинг якості води та здоров'я населення

Агентство з охорони навколишнього середовища США нормує показники питної води для більш ніж 90 забруднюючих речовин, включаючи мікроорганізми, хімічні речовини та побічні продукти дезінфекції, що утворюються в результаті реакції дезінфектантів із забруднювачами та речовинами природного походження, які потрапляють у водопровідну мережу.

Щоб виконати вимоги EPA з моніторингу якості води, комунальні підприємства періодично відбирають проби води з точок по всій системі і тестують їх в лабораторії, щоб переконатися, що вода відповідає необхідним стандартам. Незважаючи на те, що така практика надає комунальним підприємствам достовірні дані про якість води у всій системі, затримка між тестуванням і отриманням результатів може призвести до передбачуваних наслідків. Навіть якщо проби відбираються у той же день, коли відбувається зараження, затримка між відбором проби та лабораторним аналізом може дозволити зараженій воді дістатися до споживача.

Нові рішення для моніторингу якості води, які з’являються на ринку США, допомагають комунальним підприємствам вирішувати ці проблеми, дозволяючи ефективно та економічно контролювати якість води у всій розподільній мережі, при цьому скоротити час реагування на події забруднення та знизити ризик доставлення потенційно небезпечної води споживачу.

За даними: https://cutt.ly/fEJRrNl
Новини Світу