Новини

Питна вода в громадах і до чого тут «сюрприз»

Всі без виключення 60 громад Полтавщини потребують продовження програми «Питна вода Полтавщини на 2012-2020 роки». Яка була створена на виконання Загальнодержавної цільової програми "Питна вода України" на 2011-2020 роки, прийнятої ще в березні 2005 року, за часів перзидента В.Ющенка.

І хоча фінансувалася ця програма державою незадовільно, місцеві бюджети і громади отримали сприяння і додаткові фінансові можливості для будівництва свердловин, водогонів, а також систем водовідведення, каналізації та очисних споруд.

Тільки в кінці квітня цього року Кабінет Міністрів схвалив Концепцію державної цільової соціальної програми "Питна вода України" на 2022-2026 роки, передбачивши в ній близько 28 млрд, в тому числі 17 млрд грн. з державного бюджету і 11 млрд грн з місцевих бюджетів.

Не чекаючи оновлення державної програми, ряд обласних рад заздалегідь, ще в кінці минулого року, подбали про те, щоб їхні громади могли гарантовано продовжити будувати і ремонтувати водогони, системи водовідведення та очисні споруди і в 2021 році.

За даними: https://cutt.ly/JnovO2D
Новини України