Новини

Резніков - про кредитну угоду з Францією: понад мільйон жителів Луганщини матимуть якісну питну воду

В результаті модернізації мереж Попаснянського районного водоканалу понад 1 млн жителів Луганської області отримають якісну питну воду.

На цьому наголосив віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, коментуючи підписання з Францією міжурядової угоду про залучення кредитних коштів у розмірі 70 млн євро для відновлення та модернізації мереж водопостачання та водовідведення в Попаснянському районі Луганської області, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт Мінреінтеграції.

«Переговори Мінреінтеграції з Посольством Франції в Україні щодо залучення фінансування від уряду Франції були розпочаті у вересні. Ми змогли у напрочуд короткі терміни вийти на старт реалізації цього важливого для людей проєкту. Для розуміння - загальна кількість споживачів, яким постачає питну воду Попаснянський районний водоканал, сягає 1 млн громадян. Тобто, понад 1 млн людей в результаті отримають якісну питну воду», - заявив Резніков.

За даними: https://cutt.ly/RnulFjk
Новини України