Новини

Скільки необхідно води для вирощування канабісу?

Некомерційна організація Resource Innovation Institute (RII) разом з партнерами New Frontier Data та Центром досліджень канабісу в Берклі планують створити документ, який допоможе встановити наукове обґрунтування необхідної кількості води, яка використовується для вирощування канабісу.

Щоб отримати необхідні дані, дослідники застосували платформу Cannabis PowerScore від RII, яка надає можливості безкоштовного тестування використання енергії, води та відходів в аграрних господарствах.  Група дослідників водного сектору RII проаналізувала ці дані та надала їх для експертної оцінки, в результаті якої був сформований офіційний звіт, який був представлений на заході MJBizCon 2020.

У звіті чітко вказано, що нормалізувати водоспоживання для кожної рослини практично неможливо, оскільки ці дані можуть сильно варіюватися в залежності від ряду факторів, що характерні для певного кліматичного регіону та методу вирощування. Дослідники рекомендують впровадити нову оцінку ефективності, яка буде ґрунтуватись саме на площі рослинного покриву, а не на кількості рослин, як це було в минулому.

За даними: https://cutt.ly/nv4Y7jg
Новини Світу Новини науки