Новини

Xylem та Isle Utilities співпрацюють з метою допомогти комунальним водоканалам масштабувати інноваційну технологію водопостачання

Компанія Xylem (NYSE:XYL), світовий лідер у галузі водних технологій, оголосила про спонсорство нового інноваційного фінансового механізму, який призначений для впровадження нових перспективних технологій на підприємствах водопостачання. У партнерстві з консалтинговою компанією Isle Utilities, що займається питаннями водопостачання, розроблено новий підхід до фінансування та впровадження проривних водних технологій. Цей проєкт було названо "Випробувальний резервуар". Проєкт надає доступ новаторам водних технологій до капіталу для подальшої реалізації пілотних проєктів. На початковому етапі відбору найбільша перевага надається технологіям, що допомагають знизити викиди вуглекислого газу в системах водопостачання.

Ця програми надає фінансування компаніям, які знаходяться на ранній стадії розвитку своїх технологічних рішень і це надає їм можливість проводити пробні випробування на підприємствах водопостачання. Фінансування проєкту відбувається за рахунок надходжень від комерційних контрактів, які заключені з підприємствами після випробувального терміну технологій на етапі повномасштабного впровадження. Компанія Xylem є одним із спонсорів цієї ініціативи на рівні з іншими провідними партнерами водного сектору.

Читати продовження: https://cutt.ly/4I8Q3e6
Новини Світу