Новини

Майбутнє цифрового моніторингу якості води

За останні десятиліття водна галузь не зазнала ніяких глобальних змін. Акцентуючись на громадському здоров'ї, надійності та суворих правилах, галузь водопідготовки налаштована консервативно у прийнятті  нових рішень. Вона стикається з подвійною проблемою, а саме: незадовільне фінансування від держави та недостатність капіталовкладень з боку приватного сектора.

Фактично, у галузь не вкладаються ресурси, необхідні для оновлення технологій. Статистика говорить, що тільки 5% із 4,3 мільярди доларів венчурних інвестицій надходить на оновлення водних технологій. 

Проте, завдяки цифровому моніторингу якості води, компанії тепер мають можливість використовувати власні дані й аналітику, які дозволяють їм приймати попереджувальні рішення щодо якості води. Глобальна інфраструктурна ініціатива підкреслює, що цифрові системи управління водними ресурсами скорочують втрати води та підвищують ефективність роботи утиліт водної галузі, дозволяючи скоротити час реагування на збої і витоки води, при цьому дозволяючи компаніям практикувати профілактичне обслуговування.

За даними: https://cutt.ly/JmQAln1
Новини Світу