Новини

Інноваційне рішення Bluegreen Water Technologies проти токсичних водоростей

BlueGreen Water Technologies, Ltd., глобальна компанія з водних технологій, оголосила, що Департамент регулювання пестицидів Каліфорнії схвалив її запатентований альгіцид Lake Guard Oxy для комерційного застосування в Каліфорнії.

У минулому році каліфорнійці стали свідками помітного збільшення кількості, частоти та інтенсивності цвітіння токсичних водоростей (також відомих як «синьо-зелені водорості») на багатьох озерах штату, а також на їх узбережжях. Комерційна доступність Lake Guard Oxy тепер дозволяє штату Каліфорнія, місцевій владі і власникам приватних озер боротися з цим токсичним цвітінням за допомогою зеленого, економічного і швидкого рішення, яке працює для відновлення водних екосистем.

Lake Guard Oxy можна просто додавати в будь-яке водоймище, і він вступить в силу всього за кілька годин. Завдяки унікальній формулі продукт BlueGreen при нанесенні самостійно переноситься природною течією води. Гранули Lake Guard «зчіплюються» з токсичними агрегатами водоростей і вибірково знищують їх, викликаючи природну «суїцидну» реакцію ціанобактерій, тим самим дозволяючи корисним видам процвітати у створеному, звільненому від шкідників, екологічному вакуумі.

За даними: https://cutt.ly/9jE3nId
Новини Світу