Новини

Дефіцит води у США потребує нових інноваційних рішень у галузі чистої води

Навесні 2019 року дослідження водозбірних басейнів, яке фінансується урядом США, продемонструвало жахливу перспективу у найближчому майбутньому щодо безперебійного доступу до питної води для американців. У дослідженні пояснюють, що у результаті постійного зростання населення та зміни клімату в найближчі 55 років може виникнути серйозний дефіцит питної води.

Відомо, що зростання населення призводить до збільшення попиту на воду. Наприклад, у Лос-Анджелесі з 70-х років минулого століття населення зросло близько на 1 млн людей, в той час як водні ресурси міста залишилися незмінними. На скорочення водних ресурсі цього регіону також негативно впливає посушливість клімату, яка підсилюється сезонними багатомісячним лісовими пожежами, що посилюють випаровування води. Прогнозують, що до 2071 року щомісячний дефіцит води спостерігатиметься у 96 із 204 водних басейнів, які забезпечують американців прісною водою.

Згідно з дослідженням умови для майбутньої гідрологічної ситуації в Америці є несприятливими, що викликає серйозні сумніви щодо ефективності традиційних методів управління водними ресурсами США, що включають розширення водосховищ та пошук нових водоносних горизонтів.

Читати продовження: https://cutt.ly/LTpFbpT
Новини Світу