Новини

Європарламент схвалив угоду щодо водопровідної води

Комітет з навколишнього середовища, громадського здоров'я та безпеки харчових продуктів (ENVI) Європейського парламенту схвалив угоду щодо Директиви про питну воду, як повідомляє The European Sting. Комітет з питань довкілля бере участь у перегляді Директиви про питну воду з 2018 року. У грудні 2019 року депутати Європарламенту досягли неформальної угоди з Європейською радою про підвищення довіри споживачів до водопровідної води і скорочення пластикових відходів від бутильованої води.

Зараз угода схвалена Комітетом з навколишнього середовища. Нове правило посилить порогові значення для деяких забруднювачів і буде враховувати нові забруднювачі, що з'являються. Це також поліпшить доступ до води, заохочуючи надання води безкоштовно в громадських будівлях і безкоштовно або за невелику плату для клієнтів в ресторанах.

Крім того, комітет прийняв резолюцію, що вимагає правильного виконання водного законодавства ЄС. Європейська комісія провела перевірку відповідності водного законодавства ЄС, в грудні 2019 року прийшла до висновку, що воно в цілому відповідає своєму призначенню, але його впровадження необхідно прискорити.

За даними: https://cutt.ly/1hHUf6M
Новини Світу