Новини

Якісна питна вода для «наближених», «каналізація» для обраних?

Проблема відсутності якісної питної води і зношеної, або і взагалі відсутньої каналізації – це те, з чим живуть люди в наших селах і містечках. І від її вирішення залежить напряму здоров’я людей.

Громади Полтавщини повинні мати рівні можливості для вирішення екологічних проблем. Минулоріч постійні пориви каналізації в с. Божківське Новоселівської громади і наше, всім миром, авральне латаня дірок, змусило оновлене керівництво громади почати кардинально вирішувати цю проблему.

Запросили спеціалістів, розробили проєктно-кошторисну документацію. Зважили свої сили, написали відповідну місцеву програму, подали документи до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації. Розраховуючи на те, що співфінансування з Фонду охорони навколишнього середовища дозволить вирішити вже цього року проблему з водовідведенням в населеному пункті, де проживають  майже одна тисяча сто  осіб, з яких третина – люди у поважному віці.

Але даний проєкт не отримав фінансування. І невідомо коли отримає. А з врахуванням, що необхідно проводити тендери і все це розтягнеться у часі, на людей і надалі чекають незручності від аварій, поривів та відсутності  води.

Читати продовження: https://cutt.ly/kbq8RiJ
Новини України