Новини

Розвиток «водної інфраструктури» стане одним із пріоритетів співпраці України та Ізраїлю

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зустрівся з Міністром будівництва та житлової політики, Міністром у справах Єрусалима і національної спадщини, Головою Ізраїльської частини Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, Зеєвом Елькіним. Сторони обговорили питання співпраці двох країн, зокрема щодо розвитку «водної інфраструктури».

«Криза нестачі прісної води у світі постійно загострюється. Ця проблема є актуальною для більшості держав. Щодо України — доступ до систем питного водопостачання наразі мають 69% населення. Відтак Мінрегіон став ініціатором втілення загальнодержавної програми «Питна вода України». Програма дозволить реалізувати понад 1700 об’єктів у сфері водопостачання та водовідведення. Ця програма покликана забезпечити мільйони наших громадян якісною питною водою. До того ж мають бути зменшені обсяги неочищених стічних вод», — зазначив Олексій Чернишов.

Зі свого боку Міністр будівництва та житлової політики Зеєв Елькін зазначив, що Ізраїль готовий до ефективної співпраці та поширення власного досвіду у цій галузі.

Читати продовження: https://cutt.ly/yE7q9gj
Новини України