Новини

Нова технологія може допомогти очисним спорудам у штаті Пенсільванія, США, перейти від споживання енергії до її виробництва

Людство стає більш свідомо споживати електроенергію, що відкриває широкі можливості для переосмислення внутрішнього енергоспоживання для сектору очищення стічних вод. Водоочисне підприємство у Пенсільванії демонструє, що технологічні прориви можуть повністю змінити діяльність цього сектору.

"Місто Фініксвілл оголосило про плани будівництва першої у Північній Америці установки гідротермальної карбонізації в муніципальному центрі очищення стічних вод, - повідомляє радіостанція WHYY. – Зараз очисні споруди є найбільшими споживачами енергії штату, але чиновники Фініксвілля вважають, що нова установка згодом зможе перетворити водоочисний сектор на виробника енергії".

Багато підприємств, включаючи підприємство у Фініксвіллі, використовують процес анаеробного зброджування для розщеплення органічних речовин за допомогою бактерій. При процесі цьому виділяється метан, який зазвичай вдається утилізувати лише за кілька тижнів, проте інноваційний процес гідротермальної карбонізації дозволяє утилізувати його вже за кілька годин. Це може значно покращити здатність очисних споруд ефективно переробляти побічні продукти переробки органічних речовин.

Читати продовження: https://cutt.ly/qOtAC3f
Новини Світу