Новини

Європейський дослідницький проєкт вартістю 10 млн євро спрямований на розробку розумних рішень для міських систем водопостачання

В рамках нової європейської співпраці планують дослідити вдосконалення систем для міського водопостачання відповідно до вимог інноваційних та раціональних рішень. Такий комплекс заходів пов'язаний зі збільшенням попиту на воду, який зумовлений зміною клімату та високим рівнем урбанізації (очікується, що до 2050 року 70% світового населення проживатиме у містах).

Шестирічний проєкт, який об'єднує Великобританію, Нідерланди, Німеччину, Грецію та Кіпр, отримає фінансування у розмірі 10 млн. євро в рамках гранту Європейської дослідницької ради (ERC) Synergy Grant.

Проєкт називається «Smart Water Futures: Проєктування наступного покоління міських систем питної води», його очолить команда Water-Futures, яка об'єднує провідний досвід у галузі науки про воду, теорію систем та управління, економіки та науки про прийняття рішень, а також використання штучного інтелекту.

«Моніторинг та управління у режимі реального часу будуть інтегровані з довгостроковою надійністю та гнучкістю, при цьому враховуватимуться економічні, соціальні, етичні та екологічні міркування», - коментує професор Маріос Полікарпоу, директор Центру передових досліджень та інновацій KIOS та професор електротехніки та комп'ютерної інженерії Університету Кіпру.

Читати продовження: https://water-futures.us.aldryn.io/
Новини Світу