Новини

Що таке закон про чисту воду (CWA)?

Закон про чисту воду (CWA) - це законодавчий акт США, який прийнятий на початку 1970-х років та відомий як «Федеральний закон про контроль забруднень водних ресурсів» із поправками 1972 року. Метою впровадження цього нормативного акту є захист водних ресурсів від забруднень, покращення їх якості та забезпечення безпеки питної води для здоров’я людей.

Закон про чисту воду встановлює стандарти щодо якості води. Промислові підприємства повинні дотримуватись стандартів CWA у відношенні до скиду відходів, а також забруднень що надходять із локалізованих точкових споруд (скидів заводів, каналізації, тощо) та усунення таких проблем, що включають розливи нафти та токсичних хімічних речовин.

Прикладом, як впливає закон про чисту воду на різноманітні бізнес-операції, є програма видачі дозволів на скидання відходів, яка відома під назвою «Національна система ліквідації скидів забруднюючих речовин (NPDES)». Відповідно до стандартів цієї програми очисні споруди повинні дотримуватись рекомендацій Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA) при очищенні води та повинні отримувати дозволи, які обмежують кількість допустимих відходів, що потрапляють у водну екосистему.

Читати продовження: https://cutt.ly/LIUoYlD
Новини Світу