Новини

У Каліфорнії у хлопчика виявили амебу, яка руйнує мозок

У Північній Каліфорнії у хлопчика виявили дуже небезпечне захворювання, що вражає мозок. Воно досить часто стає причиною летальних випадків. Найчастіше зараження смертельною інфекцією відбувається під час купання в озері з прісною водою. Інфекцію викликає одноклітинний організм, який отримав назву неглерія Фоулера. 

 

Дитині не виповнилося ще навіть 10 років, а йому вже був поставлений страшний діагноз. У хлопчика фахівці виявили первинний амебний менінгоенцефаліт. Патологія виникає в результаті зараження амебою, яку можна індифікувати тільки під мікроскопом. Швидше за все, дитина заразилася під час купання в одному з озер, розташованому в окрузі Техейма. Варто відзначити, що хвороба вважається неймовірно рідкісною. Починаючи з 1971 року на території Каліфорнії було зафіксовано буквально 10 випадків. 

 

Зараження відбувається при попаданні води з амебою в ніс людини. Далі вона проникає в мозок і починає руйнувати його клітини. Практично у всіх ситуаціях захворювання стає причиною летальних випадків і тільки 3% з хворих можуть вижити. При цьому вчені не можуть сказати, яким саме чином виживають деякі люди, але є деякі чинники, що впливають на розвиток патології. 

 

Читати продовження: https://cutt.ly/mQNeyPX 

Новини Світу