Новини

Технологічний інститут штату Вірджинія вперше впровадив інтелектуальні резервуари

Команда, очолювана професором Технологічного інституту Вірджинії Кайланом Кері, створила "розумний резервуар". У 2018 році Кері та її колеги в партнерстві з Управлінням водного господарства Західної Вірджинії розробили і протестували свою технологію у водосховищі Фоллінг-Крік, найменшому з чотирьох резервуарів, які розподіляють воду в місто Роанок.

На різних глибинах озера, на різних рівнях темряви і щільності води команда Кері встановила датчики для точних вимірювань. Вони зчитують температуру, рівні кисню, концентрації вуглецю, азоту, фосфору, ріст водоростей, присутність металів: фактори, які дозволяють їм прогнозувати як озеро буде вести себе в найближчі кілька днів.

Ця система, під назвою, FLARE збирає ключові дані і генерує прогноз. Раз в день Управління водного господарства Західної Вірджинії отримує оновлений потік інформації і розраховує зміни в резервуарі на 16 днів вперед, що дає очисним спорудам перевагу, оскільки вони знають, чого очікувати, коли справа доходить до управління якістю води.

За даними: https://cutt.ly/0hKR9VP
Новини Світу