Новини

Дніпро: Офіційні пляжі готові прийняти відпочивальників

На офіційних пляжах Дніпра - Монастирському, у парку Сагайдак і Придніпровському - виконали більшість вимог з підготовки територій і готові до купального сезону. Питна вода й пісок відповідають нормам безпеки, територію і дно очистили, упорядкували інфраструктуру.

"На пляжі Монастирського острова ретельно обстежили дно річки, перевірили і відремонтували освітлення території, організували рятувальний і медичний пости. Упродовж усього сезону щотижня проводимо аналіз води і піску. Працівники комунального підприємства постійно стежать за чистотою на території", - розповів директор департаменту парків і рекреації міськради Олександр Буйволюк. Для відпочинку маломобільних груп населення обладнали спеціальний спуск у воду. Облаштують і спеціальні роздягальні. Працівники КП "Міськсвітло" стежать за встановленими на острові 130 ліхтарями: перевіряють, заміняють лампи, миють плафони й чистять стійки.

На пляжі в парку Сагайдак також почистили пісок, обстежили дно річки, упорядкували питні фонтанчики, душові, мийки для ніг, навіси, роздягальні й туалети. "Цього року облаштували рятувальний пост. Уклали договори з представниками ДСНС і медпрацівниками. Працюватимуть два рятувальники та один медик. До кінця червня плануємо обновити спортивний майданчик", - зазначив начальник відділу КП "Парк культури і відпочинку "Придніпровський" Роман Мироненко.

За словами старшого водолаза ДСНС Віктора Філатова, під час обстеження дна серед різного сміття трапляється такий, що може становити небезпеку для відпочивальників: "Це бите скло, мотузки, а також рибальські сіті. Крім цього, під час купального сезону в наших обов'язках - стежити за обстановкою на пляжі й воді, надавати домедичну допомогу".

Читати продовження: https://cutt.ly/3nTmfir
Новини України